V Dolanech usmrtil vlak ženu, provoz vlaků mezi Kralupy a Prahou byl zastaven

foto Železnice, koleje - ilustrační foto.

Dolany nad Vltavou (Mělnicko) - V Dolanech nad Vltavou na Mělnicku srazil vlak ženu, nehodu nepřežila. Provoz na trati vedoucí do Německa byl mezi Kralupy nad Vltavou a Libčicemi nad Vltavou více než čtyři hodiny zastaven, mezi Prahou-Holešovicemi a Kralupy jezdily kyvadlově autobusy. Okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová. Podle mluvčího Správy železnic Pavla Tesaře se provoz podařilo obnovit před 19:30.

Událost byla podle webu Českých drah hlášena před 15:00, nehoda se podle Richterové stala na zastávce. "Přijali jsme informaci o střetu vlaku s ženou," řekla mluvčí. Zda šlo o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu není jasné. Před 19:00 mluvčí uvedla, že policisté zatím stále neznají totožnost mrtvé. "Dnes už určitě žádné další informace k případu nebudou. Nevíme, co se tam stalo a hlavně neznáme ani totožnost mrtvé," dodala Richterová.

Dálková i regionální doprava mezi stanicemi Praha hlavní nádraží a Kralupy nad Vltavou musela být zastavena. Některé vlaky byly odřeknuty. Cestující vozily autobusy z Holešovic do Kralup. Omezeně byla zavedena kyvadlová autobusová doprava také v úseku Libčice nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou. Provoz na trati byl obnoven v 19:25, řekl ČTK mluvčí Správy železnic Tesař.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je čtvrtek 8. června 2023

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď