Kate a William zveřejnili fotky dnes dvouletého Louise

foto Dvouletý Louis, syn britského prince William a jeho manželky Kate, při výrobě plakátu s duhou.

Londýn - Britský princ William a jeho manželka Kate zveřejnili několik fotografií k příležitosti dnešních druhých narozenin svého syna Louise. Vévodkyně Kate, která své děti fotí pravidelně, malého prince zachytila, když vyráběl duhový plakát. Duhu v různých podobách britské děti začaly vytvářet poté, co kvůli šíření koronaviru zavřely školy. Jejich obrázky mají symbolizovat naději.

Fotogalerie

Kate Louise nafotila tento měsíc v Norfolku. Chlapec má na snímcích modrou kostkovanou košili a předvádí, jak má dlaně a prsty od barev.

BBC na svých internetových stránkách uvádí, že Louisův výtvor zřejmě vznikl během domácího vyučování, které pro své potomky připravili William a Kate. Vévodkyně z Cambridge před časem připustila, že snažit se jejich tři děti vzdělávat doma je náročné, ale udržují prý přísný režim.

Princ Louis, který je pátý v nástupnictví na britský trůn, má šestiletého bratra George a čtyřletou sestru Charlotte. Všechny děti se nedávno objevily na videonahrávce, na níž tleskaly zdravotníkům, kteří jsou kvůli pandemii nemoci covid-19 pod nebývalým tlakem.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je středa 5. srpna 2020

Očekáváme v 11:00 20°C

Celá předpověď