30 let svobody: konference v Senátu připomněla minulost i načrtla budoucnost

foto

Tři dekády od pádu komunistického režimu si v pátek připomněli politici, hosté a pozvaná veřejnost v sídle Senátu na konferenci 30 let svobody. Záštitu nad ní převzali místopředsedové horní komory Jiří Růžička a Jan Horník.

Fotogalerie

Program akce byl rozdělen několika moderovaných bloků s vybranými panelisty. Po úvodním slovu někdejšího předsedy Petra Pitharta si přítomní mohli vyslechnout debaty na témata Technologie a ekonomika, Média, Bezpečnost a armáda, Gastronomie a Architektura a památky.

Promluvili například ekonom Tomáš Sedláček, ředitelka české, maďarské, rumunské a slovenské společnosti Google Taťána le Moigne, generální ředitel České televize Petr Dvořák, armádní generál Petr Pavel nebo architekt Josef Pleskot.

Česká tisková kancelář, jmenovitě její PR divize Protext, přenášela průběh konference na zpravodajském webu ČTK Českénoviny.cz.

U příležitosti 30 lety svobody současně vytiskla ČTK Protext svůj dosud největší tištěný speciál. Hlavní motto posunula sloganem 30 let svobodného podnikání do byznysové roviny a shromáždila příběhy 30 top českých firem a značek, jejichž osudy a úspěchy jsou pro uplynulá tři desetiletí příznačná.

K dispozici je on-line verze jako speciální příloha na webu Českénoviny.cz; zde je také kompletní tištěný magazín ke stažení ve formátu PDF .

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je středa 27. září 2023

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď