Hermannová se Štochlovou skončily na písku v La Paz páté

foto Ilustrační foto - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu J&T Banka Ostrava Beach Pro, 27. května 2022, Ostrava. Zleva Barbora Hermannová a Marie-Sara Štochlová z České republiky.

La Paz (Mexiko) - Plážové volejbalistky Barbora Hermannová s Marií-Sárou Štochlovou obsadily v La Paz na turnaji Pro Tour kategorie Challenge páté místo. Jejich cestu soutěží zastavily ve čtvrtfinále Američanky Savannah Simová a Toni Rodriguezová po vítězství 21:15 a 21:13.

České volejbalistky v Mexiku vyhrály tři zápasy, ten poslední se jim ale nepovedl. "Nepodařilo se nám dostat do naší hry, co bychom chtěly předvádět. Nevzdaly jsme to, ale bohužel to nebyla naše chvíle," litovala v nahrávce pro média Štochlová, jež byla kritická zejména k vlastnímu výkonu. Celkový výsledek ji ale potěšil. "Jsme hlavně spokojené s naší celkově předvedenou hrou na turnaji a za páté místo si odvážíme body do olympijské kvalifikace, na mistrovství světa a vstupu do sezony," dodala.

Druhý český pár Helena Havelková, Markéta Nausch Sluková zůstal v La Paz bez vítězství a získaného setu a nepostoupil ze základní skupiny.

Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu v La Pazu (Mexiko):

Ženy:

Play off - čtvrtfinále:

Simová, Rodriguezová (21-USA) - Hermannová, Štochlová (15-ČR) 2:0 (15, 13).

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je neděle 1. října 2023

Očekáváme v 21:00 15°C

Celá předpověď