Po požáru zahradního domku v Ústí zůstali čtyři mrtví, z toho jsou dvě děti

foto Při požáru zahradního domku v Ústí nad Labem byly nalezeny čtyři osoby bez známek života. Případ vyšetřují krajští kriminalisté, 18. února 2023, Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem - V zahradní kolonii ve čtvrti Předlice v Ústí nad Labem byli dnes po požáru domku nalezeni čtyři mrtví lidé. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté. Informovala o tom policie na twitteru. Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová odpoledne ČTK řekla, že z lidí nalezených bez známek života byli dvě děti a dva dospělí.

Kriminalisté byli od rána na místě. Do Předlic dorazil po poledni soudní lékař a přítomen byl psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání urychlovačů hoření. Mluvčí krajských hasičů Petr Pelikus ČTK řekl, že hasiči vyprostili z požářiště čtyři těla a předali je policii, požářiště do odpoledních hodin monitorovali.

Informaci o požáru domku v Předlicích dostaly složky integrovaného záchranného systému prostřednictvím linky 112 kolem 08:00. Na místo vyjeli hasiči, po uhašení požáru byla nalezena těla tří osob. Posléze policisté informovali, že při bližším ohledání místa požářiště byla objevena čtvrtá osoba bez známek života.

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 09:40. "Jedná se o rozsáhlejší přízemní zahradní domek poblíž ulice Marxova. Na místo vyjely ráno čtyři jednotky," uvedl Pelikus.

Policie ukončila pozdě odpoledne ohledání požářiště a na místo se vrátí v neděli ráno, řekla ČTK Hyšplerová. Pokračovat ve vyšetřování budou kriminalisté za účasti pracovníků technického ústavu požární ochrany.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je středa 27. září 2023

Očekáváme v 19:00 19°C

Celá předpověď