Repasované iPhony. Jednou zkusíš a jiný už chtít nebudeš.

foto

Jak by asi vypadal dnešní svět bez mobilních telefonů? To si většina z nás už nedokáže vůbec představit. Telefon je s námi při cestě do práce, v zaměstnání, máme jej položený na stole v restauraci nebo na nočním stolku při usínání. Taková malá nezbytnost, která stojí velké peníze. Měnit mobilní telefon každý rok, to je trend dnešní doby. Ale je to opravdu potřeba?

Kde se repasované iPhony berou?

Repasované mobily začínají být čím dál populárnější. Mají totiž spoustu výhod. My Vám je dneska postupně představíme. Repasují se pouze kvalitní telefony – nejčastěji se repasují iPhony. Společnosti často využívají telefony značky Apple pro firemní účely. Nakoupí svým zaměstnancům nejnovější iPhony, které zase po roce vymění. Firemní budgety na mobilní zařízení se obnovují zpravidla každý rok. Tak proč toho nevyužít? Na druhou stranu jeden rok používané telefony nejsou přece na odpis. Tak co s nimi?

Repasované telefony = hodně muziky za málo peněz

Ti z Vás, kteří mají firemní telefony asi tuší, že iPhony budou téměř nepoužívané. Sem tam přijatý hovor, odeslaná SMS zpráva, nastavení nějakých notifikací, a to je tak vše. Po roce používání vykoupí tyto mobilní telefony společnosti zabývající se repasováním. iPhony prohlédnou, zkontrolují, otestují a vyčistí. Pokud je potřeba, vymění nějakou součástku a navrátí tak telefonu jeho původní kvality a vzhled. Repasovaný iPhone vypadá zase jako nový.

iPhone za zlomek původní ceny!

Repasování iPhonům navrací jejich původní kvality a vzhled, ale snižuje jejich cenu. Koupí repasovaného telefonu získáte skoro nový mobil za minimální cenu. Tak k čemu je Vám nový iPhone, když už zítra bude použitý? Má cenu dávat desetitisíce za nový telefon? Když můžete mít iPhone, který vypadá jako nový, je stejně kvalitní, stejně odolný, ale levnější?

Na co si dát u repas iPhonu pozor?

Není repas jako repas. Pokud se rozhodnete pro koupi repasovaného iPhonu, je velmi důležité vybrat si spolehlivého prodejce. Na internetu vypadají všechny e-shopy stejně velké. Naslibují Vám hory doly, ale skutek utek. Všichni známe příběhy typu: Objednal jsem si telefon a přišel mi starý chleba. Tomu se, prosím, vyvarujte. Vždycky si e-shop prověřte. Přečtěte si recenze na Heuréce. Zkontrolujte si aktivitu obchodu na sociálních sítích. Prohlédněte si kontakty a zkuste e-shopu napsat. Uvidíte, zda a jak rychle reagují. To všechno Vám může při výběru vhodného prodejce repasovaných mobilů pomoci.

2 roky záruka i na repasy

Spolehliví prodejci repasovaných iPhonů jsou zpravidla velké firmy, které si můžou dovolit vlastní testovací oddělení. Nespoléhají se jen na předchozí testování dodavatelů, ale všechny použité telefony ještě jednou kontrolují, testují a čistí. Firma, která tohle dělá, Vám nemá problém dát i na repasovaný iPhone záruku dva roky zdarma. Je to jeden z hlavních charakteristických rysů kvalitního prodejce repasované IT techniky. Ze zákona je totiž na použité zboží záruka pouze jeden rok. S dvouletou zárukou zdarma nejen na použité mobilní telefony se setkáte například u GIGACOMPUTERU.

Chci iPhone, ale nemám na něj

Tuhle větu slýcháváme často. Chci iPhone, ale mám maximálně 5000 Kč a za to žádný neseženu. Omyl! Již zmiňovaný GIGACOMPUTER nabízí tak zvanou B-kategorii. V B-éčku se nachází repasované mobily, které jsou plně funkční, s drobným kosmetickým nedostatkem. Mají například drobný škrábaneček na zadní straně telefonu. Díky tomu se jejich cena ještě výrazněji snižuje, ale výkon zůstává. Ruku na srdce. Jak dlouho Vám bude trvat, než si na svém novém iPhonu uděláte drobný šrám na zadní straně víka? Týden? Den? Hodinu? Telefon a klíče ve stejné kapse nebo spousta věcí v kabelce. Asi to známe všichni. A co teprve, když Vám úplně nový, drahý telefon spadne na zem? Ty nervy, jestli na něm něco prasklo. V případě B-éčka Vás to nebude tak bolet. Věřte nám. Tak proč kupovat nový, když si můžete koupit super kvalitní B-éčko a kamarádům klidně říct, že jste si tu oděrku způsobili sami.

Nekupujte zajíce v pytli

Kdo by si chtěl kupovat zařízení z B-kategorie bez předchozí zkušenosti, aniž by si ho mohl dopředu zkontrolovat? Pod pojmem drobný kosmetický nedostatek se může ukrývat cokoliv.

V GIGACOMPUTRU všechna zařízení, i B-éčka, kontrolují, testují a čistí. Poté, co si tam B-éčko iPhone objednáte, se Vám ozvou a popíšou Vám přesný stav repasovaného telefonu. Můžete si vyžádat i fotografie konkrétního kusu. Úplně nejlepší varianta je objednat na e-shopu www.gigacomputer.cz s osobním odběrem na některé z jejich prodejen. Ten máte vždy zdarma. Ať už se repas iPhone nachází na centrálním skladě nebo jiné pobočce. Na prodejně při vyzvednutí si repasovaný mobil zkontrolujete, prohlédnete a až poté se rozhodnete, zda si ho koupíte nebo ne. Šetřete přírodu i Vaši peněženku. Volte repas iPhone.

Tak k čemu nový, když už zítra bude použitý?

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

17°C

Dnes je čtvrtek 22. října 2020

Očekáváme v 13:00 17°C

Celá předpověď