Žena nalezená v Teplicích zemřela zřejmě cizím zaviněním

foto Náhodný svědek nalezl 12. prosince 2018 ráno v Teplicích mrtvou ženu. Policie úmrtí vyšetřuje a prověřuje možné cizí zavinění. Okolí Nákladní ulice vyšetřovatelé uzavřeli. Na snímku jsou policisté pracující na místě nálezu.

Teplice - Mrtvá žena nalezená v Teplicích zemřela podle výsledků prvotního šetření cizím zaviněním. Policisté se s výzvou obracejí na případné svědky, kteří byli v okolí Nákladní ulice od úterních 19:00 do dnešní sedmé hodiny ranní. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Ženu bez známek života našel náhodný svědek dnes ráno na místě veřejnosti přístupném. Přesnou příčinu úmrtí objasní nařízená soudní pitva. "Totožnost ženy policisté nyní ověřují. Po pachateli násilného činu pátrají," uvedla Bartošová.

V době vyšetřování na místě nálezu a v jeho okolí policisté na několik hodin uzavřeli ulice Nákladní a Riegrovu. Dopravu odkláněli na objízdné trasy.

Policie žádá případné svědky, kteří byli v okolí Nákladní ulice a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně. "Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam," uvedla Bartošová.

Místo, tělo leželo, znají místní jako lokalitu, kde se scházejí prostitutky.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

7°C

Dnes je čtvrtek 14. listopadu 2019

Očekáváme v 5:00 0°C

Celá předpověď