Volkswagen ID.3 dostane lepší interiér

foto

Automobilka Volkswagen začne příští rok v červnu prodávat i na našem trhu modernizované provedení svého elektrického modelu ID.3. Premiéra proběhne na začátku března příštího roku, ale již nyní tiskové oddělení zveřejnilo první designové skici.

Fotogalerie

Z nich je zřejmé, že se na přední části objeví nárazník s agresivnějšími tvary než byly ty současné. V interiéru je pak vykreslený modernější tvar multimediálního centrálního displeje. Naopak zadní partie auta zůstane prakticky nezměněna.

Zákazníci by se měli dočkat také kvalitnějších materiálů. Ty současné bývaly často předmětem kritiky. „Nové ID.3 potvrzuje naše ambice v oblastech kvality, designu a trvalé udržitelnosti. Jeho design je dospělejší, materiály v interiéru jsou hodnotnější,“ uvedla Imelda Labbéová, členka představenstva odpovědná za prodej, marketing a poprodejní služby značky Volkswagen.

Již základní výbava vozu bude po modernizaci obsahovat více prvků. Například dvanáctipalcový středový displej, konzolu se dvěma držáky nápojů a vyjímatelnou podlahu zavazadlového prostoru.

ID.3 dostane novou generaci softwaru, kterou je navíc možné aktualizovat bezdrátově.

Zatímco dosud se tento model vyráběl v továrnách Volkswagenu ve Cvikově a v Drážďanech, příští rok bude zahájena produkce rovněž v mateřské továrně největší evropské automobilky ve Wolfsburgu.

 Autonaelektřinu.cz

 

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je pondělí 25. září 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď