U Sedlce poblíž Prahy boural autobus, čtyři lidé jsou zranění

foto U Sedlce poblíž Prahy 8. srpna 2020 ráno havaroval autobus, čtyři lidé mají lehká zranění. Další dva cestující utrpěli šok a skončili v péči posttraumatického týmu. Vůz po nehodě zůstal v poli,

Sedlec (u Prahy) - U Sedlce poblíž Prahy dnes ráno havaroval autobus, čtyři lidé mají lehká zranění. Další dva cestující utrpěli šok a skončili v péči posttraumatického týmu. Vůz po nehodě zůstal v poli, příčina havárie zatím není známa, řekla ČTK mluvčí krajských hasičů Vladimíra Kereková.

Nehoda se stala před 08:00. "Řidič, ročník 1990, jel s největší pravděpodobností rychle, nezvládl řízení autobusu a vjel do pole," řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová. Ve vozidle podle ní cestovalo asi 20 lidí, většina z místa nehody odešla pěšky.

"Čtyři osoby byly lehce zraněny. Dvě z nich byly převezeny do pražské nemocnice a dvě byly ošetřeny na místě," dodala mluvčí. Příčinu a okolnosti nehody podle ní policisté dál vyšetřují.

U Sedlce poblíž Prahy 8. srpna 2020 ráno havaroval autobus, čtyři lidé mají lehká zranění. Další dva cestující utrpěli šok a skončili v péči posttraumatického týmu. Vůz po nehodě zůstal v poli.

"Vše je předmětem šetření a čekáme, jaké budou jeho závěry. S řidičem jsme bohužel nemluvili, je v péči lékařů," sdělil ČTK mluvčí dopravní společnosti Jan Holub. Podle Richterové řidič utrpěl šok a pomáhá mu krizový intervent. Dechová zkouška na alkohol byla podle mluvčí u řidiče negativní.

Podle prvotních informací se autobus převrátil na bok, to se ale nakonec nepotvrdilo. Autobus zůstal na kolech a podle hasičů nebylo nutné nikoho vyprošťovat. Lidé se podle Kerekové dostali sami ven.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je úterý 22. září 2020

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď