Tenistka Strýcová očekává narození prvního potomka

foto Ilustrační foto - Česká tenistka Barbora Strýcová v 1. kole Australian Open.

Praha - Tenistka Barbora Strýcová očekává narození prvního potomka. Bývalá světová jednička ve čtyřhře a majitelka deblového titulu z Wimbledonu o těhotenství informovala na sociálních sítích.

Čtyřiatřicetiletá Strýcová, jejímž partnerem je šéfredaktor časopisu Esquire Petr Matějček, na instagramu zveřejnila fotografii s vystupujícím bříškem a popiskem "Budeme tři!". O další kariéře se zatím nevyjádřila. Ve světovém žebříčku dvouhry momentálně figuruje na 45. místě, v deblovém je čtvrtá.

Na kurtech se Strýcová naposledy představila letos v lednu. Po dvoutýdenní přísné karanténě bez možnosti tréninku vypadla na Australian Open v 1. kole dvouhry a 2. kole čtyřhry. Na dalších turnajích se nepředstavila, z Miami se minulý týden odhlásila kvůli pokračující léčbě achilovky.

Potomka se tak dočká další hráčka ze zlaté fedcupové reprezentace. Šestinásobná vítězka týmové soutěže, jež má ve sbírce i bronzovou medaili ze čtyřhry na olympijských hrách v Riu de Janeiro, následuje Lucii Šafářovou a Andreu Sestini Hlaváčkovou. "Nemůžu se dočkat, už teď jsi boží teta, takže mamka budeš úžasná," vzkázala Hlaváčková v komentářích.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

16°C

Dnes je středa 21. dubna 2021

Očekáváme v 21:00 9°C

Celá předpověď