Pro návštěvníky a sportovce se u lahovických sádek v Praze otevřel Titan park

foto Pro návštěvníky a sportovce se na louce u lahovických sádek v Praze otevřel 24. července 2021 nový Titan park. Na několika hektarech nabízí lidem nedaleko Vltavy překážky typu Spartan race.

Praha - Pro návštěvníky a sportovce se na louce u lahovických sádek v Praze dnes dopoledne otevřel nový Titan park. Na několika hektarech nabízí lidem nedaleko Vltavy překážky typu Spartan race a ve stanu si zde mohou koupit občerstvení. Parku nabízí sportovní vyžití a zábavu také dětem. Zastavit se zde mohou i cyklisté, kteří projíždějí okolo po cyklostezce. Sportoviště je v areálu Prague Louka. Součástí parku jsou konstrukce na šplh, ručkování, přelézání kontejneru, 14 metrů dlouhá překážka na ručkováním po kruzích. Lidé zde najdou také Warped Wall, což je překážka inspirovaná americkou soutěží Ninja Warrior. Vyzkoušet si mohou i skok přes pneumatiky.

"Areál Prague Louka se nachází v oáze klidu u vody, pod stromy a v okolí jsou farmářská zvířata. Přijďte si užít OCR sporty, koncert, koupání a street food - venkovní vaření paelly na obřích pánvích," uvedla za organizátory Zuzana Třebická. Titan Park společně s Prague Loukou má pět hektarů.

Pokud se někdo rozhodne, že chce v areálu přespat, může využít místní kemp, který je jeho součástí. Do autokempu se vejde až 25 karavanů. Návštěvníci se mohou v horkém počasí rovněž vykoupat v místním biotopovém koupališti a k dispozici jsou také grilovací místa. Využít mohou k zábavě i nedalekou Vltavu, na které se mohou projet na zapůjčených paddleboardech.

Kromě závodů nebo občerstvení je v dnešním programu připravena živá hudba nebo táborák. Zábava by v parku měla pokračovat až do půlnoci. S rozlohou tří hektarů je Titan Park největším tzv. OCR parkem v České republice a třetím největším takovým parkem v Evropské unii.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

16°C

Dnes je středa 22. září 2021

Očekáváme v 13:00 16°C

Celá předpověď