Při srážce dvou aut u Bezděkova na Pardubicku zemřeli dva lidé

foto Při čelním střetu dvou osobních aut u obce Bezděkov na Pardubicku zemřeli 24. března 2019 večer oba řidiči. Dalšího zraněného muže museli hasiči z vraku auta vyprostit pomocí hydraulického zařízení a převezli jej se středně těžkým zraněním do hradecké fakultní nemocnice.

Bezděkov (Pardubicko) - Při čelním střetu dvou osobních aut u obce Bezděkov na Pardubicku zemřeli dnes večer oba řidiči. Dalšího zraněného muže museli hasiči z vraku auta vyprostit pomocí hydraulického zařízení. Jiní lidé v autech nejeli. ČTK to řekly mluvčí pardubických hasičů a policie Vendula Horáková a Eva Maturová.

Oba řidiči zemřeli na místě nehody. Zraněného záchranáři převezli se středně těžkým zraněním do hradecké fakultní nemocnice. U nehody zasahovalo šest vozů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje, uvedl její mluvčí.

Nehoda se stala po 19:00 na přímém úseku hlavní silnice první třídy číslo 2 z Pardubic směrem na Přelouč a Prahu nedaleko odbočky na obec Bezděkov. Místo u křižovatky, kde se nehoda stala, se nazývá Kokešov. Policie místo nehody uzavřela a dopravu z obou směrů svedla na objížďku přes okolní obce.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je pátek 28. února 2020

Očekáváme v 5:00 1°C

Celá předpověď