Při nehodě na Havlíčkobrodsku zemřeli dva lidé, na Táborsku jeden

foto Řidič osobního auta dnes 13. dubna 2019 ráno zemřel při nehodě u obce Roudná poblíž Soběslavi. Auto vyjelo do protisměru, narazilo do stromu a začalo hořet. Cestoval v něm jeden člověk. Auto značky Renault Mégane havarovalo před 09:00 na hlavním tahu číslo tři. Jelo ve směru od Soběslavi na Tábor. Hasičům se požár auta podařilo uhasit během několika minut.

Dolní Město (Havlíčkobrodsko)/Roudná (Táborsko) - Dva lidé ve věku 23 a 28 let zemřeli při dnešní nehodě osobního auta mezi obcemi Kejžlice a Dolní Město na Havlíčkobrodsku. Další dva lidé utrpěli těžká zranění, byl to třiatřicetiletý řidič a malé dítě. ČTK to sdělila mluvčí krajské policie Dana Čírtková. Vůz dostal v zatáčce smyk. Smrtelné byly i další dvě automobilové nehody. Dva lidé zemřeli po srážce s vlaky na nádražích v Hranicích a Mohelnici v Olomouckém kraji.

Auto Škoda Octavia havarovalo kolem 10:30 na silnici II/347. V levotočivé zatáčce dostalo smyk, sjelo do pravého příkopu a bočně narazilo do stromu. Při nehodě zemřeli spolujezdci, muž a žena. Okolnosti neštěstí policie vyšetřuje. Záchranáři byli na místě se dvěma vrtulníky. Po nehodě byla silnice průjezdná kyvadlově.

Na Táborsku narazilo auto do stromu a začalo hořet, řidič zemřel

Řidič osobního auta dnes 13. dubna 2019 ráno zemřel při nehodě u obce Roudná poblíž Soběslavi. Auto vyjelo do protisměru, narazilo do stromu a začalo hořet. Cestoval v něm jeden člověk. Auto značky Renault Mégane havarovalo před 09:00 na hlavním tahu číslo tři. Jelo ve směru od Soběslavi na Tábor. Hasičům se požár auta podařilo uhasit během několika minut. Jednačtyřicetiletý řidič osobního auta dnes ráno zemřel při nehodě u obce Roudná poblíž Soběslavi. Auto vyjelo do protisměru, narazilo do stromu a začalo hořet. Cestoval v něm jeden člověk, byl z Táborska. Další okolnosti nehody policie vyšetřuje. Vyplývá to z informací, které ČTK poskytla jihočeská policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová a hasiči.

Auto značky Renault Mégane havarovalo před 09:00 na hlavním tahu číslo tři. Jelo ve směru od Soběslavi na Tábor. Před obcí Roudná vyjel řidič do protisměru, přejel silniční příkop a narazil do stromu.

Hasičům se požár auta podařilo uhasit během několika minut. Uvnitř byla nalezená mrtvá osoba, uvedla jejich mluvčí Vendula Matějů.

U Mor. Písku na Hodonínsku zemřel odpoledne řidič osobního auta

U smrtelné dopravní nehody dnes odpoledne zasahovali hasiči z Jihomoravského i Zlínského kraje. Havárie se stala nedaleko Moravského Písku, kde auto vyjelo mimo silnici. Hasičům se podařilo řidiče vyprostit, následné pokusy o resuscitaci ale byly neúspěšné, uvedl v tiskové zprávě mluvčí hasičského sboru Jaroslav Mikoška.

Místo nehody je na hranici Jihomoravského a Zlínského kraje. Silnice mezi Moravským Pískem na Hodonínsku a Nedakonicemi na Uherskohradišťsku je kvůli vyšetřování nehody průjezdná kyvadlově jedním pruhem.

Po srážce s vlaky zemřeli v Olomouckém kraji dva lidé

Dva lidé zemřeli dnes dopoledne v Olomouckém kraji po srážce s vlaky. Neštěstí se stala v Hranicích na Přerovsku a Mohelnici na Šumpersku. ČTK to řekl policejní mluvčí František Kořínek.

V Hranicích zemřela starší žena. Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala se tak stalo u nástupiště na nádraží. "Okolnosti budeme ještě zjišťovat. Hranice jsou vybaveny kamerovým záznamem," uvedl Drápal. Podle Kořínka nešlo o cizí zavinění. Seniorku srazil expres jedoucí z Prahy do Púchova.

V Mohelnici podle Kořínka zemřel starší muž. Podle Drápala se neštěstí stalo podle prvotních informací tak, že muž vystupoval z rychlíku, ovšem ne na správnou stranu na nástupiště, ale na druhou stranu směrem na koleje, kde v tu dobu zrovna projížděl vlak.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je úterý 16. července 2019

Očekáváme v 13:00 22°C

Celá předpověď