Poslední rozloučení s fotbalistou Čišovským bude v pátek v Plzni

foto Ilustrační foto - Plzeňský fotbalista Marián Čišovský s rodinou na charitativním hokejovém utkání fotbalových a hokejových legend na podporu Spolku 28 Mariána Čišovského a Nadace fotbalových internacionálů, 16. prosince v Plzni. Čišovský trpí amyotrofickou laterální sklerózou.

Plzeň - Poslední rozloučení s bývalý plzeňským fotbalistou Mariánem Čišovským se uskuteční v pátek odpoledne ve Velké obřadní síni na Ústředním hřbitově v Plzni. Smuteční obřad začne v 15:30 a bude veřejný.

Čišovský zemřel v neděli ve věku 40 let. Někdejší slovenský reprezentant bojoval od roku 2014 s nevyléčitelnou nemocí ALS (amyotrofickou laterální sklerózou).

"Přijít se rozloučit s velkým hráčem, skvělým člověkem a naším kamarádem Mariánem tak mohou všichni viktoriáni," oznámilo dnes vedení Viktorie. "Rádi bychom jménem rodiny i klubu poprosili všechny příchozí, aby respektovali omezenou kapacitu obřadní síně, do které budou mít přednostní vstup rodinní příslušníci a nejbližší zesnulého. Všem, kteří Mariánovi věnují tichou vzpomínku, děkujeme," dodal klub.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je úterý 11. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 28°C

Celá předpověď