Policie: Na vraždě na ubytovně v Kamenici se podíleli dva lidé

foto Vůz české policie - ilustrační foto.

Kamenice (u Prahy) - Na čtvrteční vraždě třiačtyřicetiletého muže na ubytovně v Kamenici u Prahy se podle kriminalistů podíleli dva lidé, policie zjišťuje jejich totožnost. Motivem potyčky mezi cizinci byly dluhy. Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení, prozatím proti neznámým pachatelům, informovala dnes ČTK mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

Událost se stala hodinu před polednem na ubytovně v části Olešovice. Několik ukrajinských dělníků se podle Suchánkové dostalo do slovního a následně i fyzického konfliktu kvůli finančním pohledávkám. Incident skončil vážným zraněním třiačtyřicetiletého muže, který na následky zranění na místě zemřel, a zraněním jeho dvacetiletého příbuzného. Toho zdravotníci ošetřili na místě bez nutnosti hospitalizace.

Kriminalisté prohledali místo činu a stále vyslýchají svědky. Z dosud zjištěných informací vyplynulo, že útočník nebyl jeden, ale dva. "Policisté v současné době provádějí veškerá nezbytná opatření ke ztotožnění obou podezřelých, kteří mají mít násilný čin na svědomí," uvedla Suchánková.

Policie již také zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy, prozatím proti neznámým pachatelům. "Na případu stále pracuje tým krajských kriminalistů ve spolupráci se státním zástupcem," dodala mluvčí.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

19°C

Dnes je úterý 7. července 2020

Očekáváme v 7:00 13°C

Celá předpověď