Předehrávky 4. kola: Extraligu vede Mladá Boleslav, vyhrálo i Brno

foto Utkání 4. kola hokejové extraligy: HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, 16. září 2021 v Plzni. Zleva brankář Mladé Boleslavi Gašper Krošelj a Matyáš Kantner z Plzně.

Praha - Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili v předehrávce 4. kola extraligy na ledě Plzně 4:2 a dostali se do čela extraligy před Liberec zásluhou lepšího skóre. Brno porazilo Pardubice 3:2, když o své první výhře za tři body v sezoně rozhodlo třemi góly během pěti minut první třetiny. Kometa se v tabulce vyhoupla na deváté místo.

Předehrávky 4. kola extraligy:

HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Bulíř (Kantner, Kodýtek), 40. Bulíř (Kantner, Dzierkals) - 35. O. Najman (P. Kousal, Ševc), 36. D. Šťastný (Kelemen, Pýcha), 48. Jánošík (A. Raška. D. Šťastný), 55. Kotala (Claireaux, Eberle). Rozhodčí: Jeřábek, Pešina - Ondráček, Špůr. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 2782.

HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Mallet, 12. Mueller (P. Holík, Zaťovič), 17. Rákos (Kučeřík) - 44. Říčka (Nakládal, Mikuš), 45. Vála (Anděl, Nakládal). Rozhodčí: Hejduk, Hradil - Gerát, Hynek. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Oslabení: 1:0. Diváci: 5922.

1. Mladá Boleslav 4 2 0 1 1 14:10 7
2. Liberec 3 2 0 1 0 6:5 7
3. Karlovy Vary 3 2 0 0 1 10:7 6
4. Litvínov 3 1 1 1 0 10:8 6
5. Pardubice 4 2 0 0 2 12:11 6
6. České Budějovice 3 2 0 0 1 11:12 6
7. Třinec 3 1 1 0 1 10:6 5
8. Olomouc 2 1 1 0 0 7:3 5