PENNY pomáhá hrdě a hezky česky

foto

Společnost spustila kampaň ŽÍT SI TADY HEZKY ČESKY. Tímto počinem chce podpořit české dodavatele v době pandemie covid-19 a motivovat širokou veřejnost, aby se připojila k podpoře českých produktů a dodavatelů.

Fotogalerie

PENNY MARKET, který provozuje s více než 385 obchody nejširší síť maloobchodních prodejen v tuzemsku, dlouhodobě podporuje české dodavatele. Sedm z deseti nabízených výrobků je českých. Po celé zemi má 25 lokálních dodavatelů piva, spolupracuje s více než 50 lokálními pekaři, kteří mimo jiné dodávají na 40 druhů chleba. Ten je k dostání výhradně v prodejnách PENNY. Úzkou spolupráci má také s producenty ovoce a zeleniny nebo s řezníky: všechny produkty prodávané pod privátní značkou Dobré maso pochází výhradně z českých chovů. I další produkty privátních značek jsou převážně české - například BONI, Řezníkův talíř, Crip Crop a řada dalších. Milovníkům vín nabízí PENNY vína od nezávislých vinařů i široký sortiment vín od řady tuzemských producentů.

„Cílem kampaně je nejen vzbudit národní hrdost a sounáležitost, ale i vyjádřit vděk a dík všem, kteří v uplynulých týdnech pomáhali a stále pomáhají vyrovnat se nelehkými podmínkami, které tato situace přinesla,“ říká Martin Peffek, jednatel PENNY. Zlata Ulrichová, ředitelka strategického marketingu PENNY, k tomu dodává: „Podpora českých dodavatelů, lokálních producentů a českých výrobků je naší základní filozofií, i proto chceme pomoci českým výrobcům a podnikatelům rozběhnout jejich produkci naplno.“ PENNY má v současné době více než 130 českých dodavatelů, kteří do jeho maloobchodní sítě dodávají tisíce různých produktů.

Reklamní spot, který kampaň odstartoval, je součástí televizního vysílání na všech celoplošných kanálech. S kampaní se široká veřejnost může setkat i na dalších kanálech, ať již jde o outdoor, print, sociální média nebo internet. Vedle samotné kampaně pokračuje PENNY v podpoře konkrétních českých dodavatelů, jejich příběhy přinese tímto zahájený seriál zde v rubrice Speciál / Trendy v maloobchodu na webu ČTK ceskenoviny.cz.

O společnosti PENNY MARKET Česká republika

Společnost PENNY MARKET s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Na český trh vstoupil PENNY MARKET před 23 lety, tedy v roce 1997, a zaměřil se na rozvoj nových prodejen v regionech. Díky tomu dnes provozuje více než 385 prodejen, což je nejširší síť v ČR, a poskytuje práci více než 5600 zaměstnanců. Pravidelně slaví úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízí věrnostní program PENNY karta.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je čtvrtek 24. září 2020

Očekáváme v 13:00 24°C

Celá předpověď