Občané dokončují své úvahy o EU ve světě a o migraci

foto Specializovaný evropský panel občanů uspořádal své třetí a poslední zasedání v hybridním formátu a přijal 51 doporučení.

Ve dnech 11. až 13. února dokončuje přibližně 200 občanů ze všech členských států různého věku a různého původu svá doporučení pro budoucnost Evropy na zasedání Evropské občanské skupiny na téma EU ve světě / migrace. Očekává se, že se budou týkat především cílů a strategií Evropské unie v oblasti bezpečnosti, obrany, zahraniční a obchodní politiky, humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, rozšíření a migrace.

Toto třetí a poslední zasedání panelu pořádá Evropský institut veřejné správy a Studio Europa Maastricht v nizozemském Maastrichtu. Páteční a nedělní dopolední zasedání panelu budou živě přenášena na vícejazyčné digitální platformě konference.

 

EU ve světě / MigracePanel

se zabývá zabývá úlohou Evropské unie ve světě, včetně cílů a strategií pro bezpečnost EU, obranu, obchodní politiku, humanitární pomoc a rozvojovou spolupráci, zahraniční politiku, politiku sousedství a rozšíření EU. Tento panel se rovněž věnuje tomu, jakým způsobem by se Evropská unie měla vypořádat s migrací.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

4°C

Dnes je čtvrtek 8. prosince 2022

Očekáváme v 19:00 1°C

Celá předpověď