Část linky metra C do pondělí nejezdí, jsou i výluky tramvají

foto Ilustrační foto - Výluka na trase metra C Pražského povstání - Muzeum (na archivním snímku).

Praha - Pražské metro na lince C mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání ode dneška do pondělí nepojede. Dopravní podnik tam mění dřevěné pražce za betonové, místo metra pojedou náhradní autobusy XC. Ve všech třech dnech je také pro tramvaje i auta uzavřen Čechův most. Dnes a v neděli bude přes den přerušen i provoz tramvají na Libeňském mostě.

Čechův most je kvůli opravám uzavřen od dnešních 0:30 do úterních zhruba 0:30. Tramvajové linky číslo 17 a 93 budou mezi Staroměstskou a Čechovým mostem jezdit přes zastávku Malostranská a v úseku Staroměstská - Právnická fakulta mohou cestující využít autobus číslo 207. Auta ve směru do Holešovic budou moci jet z Dvořákova nábřeží přes ulice Na Františku, Hradební a Revoluční a přes Štefánikův most. Na Klárov se pak dostanou z Dvořákova nábřeží ulicemi Na Rejdišti a 17. listopadu, náměstí Jana Palacha a přes Mánesův most.

Na Libeňském mostě nepojedou tramvaje v sobotu a neděli, a to vždy od 8:00 do 18:15. Důvodem je výměna veřejného osvětlení.

Bližší informace lze dohledat na webu dopravního podniku (DPP).

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je pátek 10. července 2020

Očekáváme v 11:00 29°C

Celá předpověď