Na jedoucí auto spadl ráno u Břas velký strom, řidička utrpěla zranění

foto Na jedoucí auto spadl 23. června 2022 ráno u zámku Kříše nedaleko Břas na Rokycansku vzrostlý strom. Řidička utrpěla zranění, na autě vznikla škoda 210 tisíc korun. 

Plzeň - Vzrostlý listnatý strom spadl dnes ráno na jedoucí auto u zámečku Kříše nedaleko Břas na Rokycansku. Zraněnou šestatřicetiletou řidičku si vzali do péče záchranáři, řekli dnes ČTK mluvčí hasičů Petr Poncar a policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Na jedoucí auto spadl 23. června 2022 ráno u zámku Kříše nedaleko Břas na Rokycansku vzrostlý strom. Řidička utrpěla zranění, na autě vznikla škoda 210 tisíc korun. 

Spadlý strom poškodil u osobního auta střechu a rozbil přední sklo. Sanitka odvezla středně těže zraněnou ženu do plzeňské fakultní nemocnice, řekl Vítězslav Sladký z krajské záchranné služby.

Řidička jela ve vozidle Škoda Rapid od obce Vranovice směrem na Kříše, když jí na auto spadl vzrostlý javor. Škodu na vozidle vyčíslili policisté na 210.000 korun. Nehodou se dále zabývají policisté dopravního inspektorátu v Rokycanech, dodala Brožová.

V neděli na silnici do Malé Úpy v Krkonoších zemřeli v osobním autě, na které spadl vysoký smrk, tři lidé a jeden člověk skončil v nemocnici. Pád stromu s největší pravděpodobností způsobil poryv větru.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je pátek 1. července 2022

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď