Na Hradecku havaroval veterán Praga, škoda přes milion korun

foto Při dopravní nehodě u Vysoké nad Labem na Hradecku vznikla škoda přes milion korun, jedním z havarovaných vozidel byl veterán značky Praga Piccolo, 4. června 2023.

Hradec Králové - Při dopravní nehodě u Vysoké nad Labem na Hradecku vznikla škoda přes milion korun, jedním z havarovaných vozidel byl veterán značky Praga Piccolo. Nehoda se stala v neděli krátce před polednem. Než se veterán převrátil na střechu, řidič se spolujezdkyní stačili vyskočit, informovala dnes na webu policie. Veterán skončil v příkopě.

Řidička osobního vozidla Škoda Fabia jedoucí na Hradec Králové podle policie asi nedodržela bezpečnostní vzdálenost za automobilem Praga Piccolo, který dával znamení o změně směru jízdy vlevo, a narazila do něho. "Veterán byl vlivem nárazu odhozen do příkopu, kde se převrátil na střechu," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Řidič i spolujezdkyně z veteránu byli převezeni do nemocnice na vyšetření. Policisté dechovou zkouškou u obou řidičů vyloučili požití alkoholu. Na fabii odhadli škodu na 10.000 korun a na veteránu jeden milion korun. Přesné příčiny nehody vyšetřují hradečtí dopravní policisté.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

27°C

Dnes je pondělí 2. října 2023

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď