Na Eshopistu míří špičky e-commerce. Tentokrát bude o Marketplaces

foto

Internetová tržiště (Marketplaces) představují v online byznysu velký trend, který zažívá vzestup i na českém trhu. Pro prodejce a e-shopy znamenají Marketplaces další rozhýbání jejich podnikání!

Proč jsou Marketplaces oblíbené u zákazníků a v čem mohou pomoci firmám? Jak mohou pomoci právě vám? A jaká je jejich budoucnost?

Přijďte ve čtvrtek 16. června od 15:00 do pražské La Fabriky na oblíbenou tradiční networkingovou akci Eshopista a dozvíte se to.

Tentokrát budou o Marketplaces přednášet a diskutovat špičky české e-commerce scény. Bude to odpoledne nadupané byznys inspirací, trendy a novinkami.

Marketplaces? Další příležitost pro prodejce

"Téma Marketplaces rezonuje trhem čím dál silněji, u zákazníků se tento způsob nakupování na jednom místě a na pár kliků těší stále větší oblibě,“ říká David Vurma, CEO marketingové agentury Acomware.

"Marketplaces mohou spoustu benefitů přinést i samotnými prodejcům – ať už je to nárůst a rozhýbání byznysu, noví zákazníci a tržby, či příležitost oslovit velký počet zákazníků na jednom místě nebo nabídnout své zboží v zahraničí,“ dodává Vurma.

Eshopista propojuje špičky e-commerce

David Cikánek ze společnosti Expando a Dušan Smoljak z Acomware vám na Eshopistovi ukážou aktuální čísla i to, jak Marketplaces hýbou byznysem v ČR a zahraničí. Přidají i zajímavá čísla z realizovaného průzkumu. Nebudou chybět ani největší chyby e-shopů ve světě Marketplaces.  

Petr Bena z Alzy bude sdílet zkušenosti o tom, co mohou Marketplaces přinést e-shopům, jaké služby pro ně nabízejí a jaký bude trend do budoucna. Jeho kolega z Alzy Jan Pípal zase prozradí, jakou v celém odvětví hraje roli logistika a jaký bude její další vývoj.

Petr Hušek z Heureka Group v expertním bloku představí Marketplaces z pohledu zákazníka, e-shopu a dat. Nebude chybět ani panelová diskuse s Petrem Benou z Alzy, Janem Penkalou z Astratexu, Michalem Vodákem z Heureka Group a Milanem Polákem ze Zootu.

Využijte zvýhodněnou cenu vstupenky na Eshopistu nyní za 1790 korun. Počet těchto zvýhodněných vstupenek je omezen. Koupit vstupenku na Eshopistu si můžete zde.

Eshopista je uznávaná networkingová platforma, která propojuje českou e-commerce scénu už sedmým rokem. Partnery letošního ročníku Eshopisty jsou Alza, Heureka Group, Zásilkovna, Skladon, Luigi’s Box, Shoptet a kreativní agentura Blueglue.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

27°C

Dnes je čtvrtek 1. června 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď