Matka nejpočetnější rodiny Británie čeká už 22. dítě

foto Na screenshotu z Youtube manželé Sue a Noel Radfordovi.

Londýn - Už dvaadvacátého potomka nejspíše na jaře přivede na svět 44letá Sue Radfordová, matka nejpočetnější rodiny v Británii. Po boku svého 48letého manžela Noela v neděli ve videu na serveru YouTube potvrdila, že je znovu těhotná. Na svém webu o tom dnes informovala televize Sky News.

"Lidi, tak teď už to víte, budeme mít miminko," oznámila Radfordová svým fanouškům, přičemž v roce držela snímek z vyšetření ultrazvukem. Doufá, že nejnovějším přírůstkem do rodiny bude chlapec, který by byl jejím jedenáctým. "Právě se blížíme k 15 týdnům těhotenství a brzy budeme moci zjistit pohlaví miminka," dodala. Porod se čeká v dubnu.

Manželé Radfordovi bydlí se svými dětmi na severu Anglie v domě s deseti ložnicemi. Domácnost zatím opustily jen dvě nejstarší děti, 30letý Chris a 25letá Sophie. Podle Sky News ji finančně zajišťuje hlavně pekařství, které provozuje otec rodiny. Rodiče údajně každý týden jen za potraviny utratí kolem 350 liber (přes 10.000 Kč), zhruba poloviční částku zároveň inkasují na příspěvcích na děti.

Oba manžele jejich rodiče kdysi opustili a byli adoptovaní. Potkali se, když bylo Sue sedm let. Do povědomí britské veřejnosti se dostali v roce 2012, kdy o nich odvysílala dokument televize Channel 4. Tehdy měli Radfordovi 15 dětí. Po narození dvacátého potomka prohlašovali, že to bude jejich poslední, před 11 měsíci ale Radfordová přivedla na svět dceru Bonnie Raye.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je pátek 10. července 2020

Očekáváme v 9:00 24°C

Celá předpověď