Jágr se nabídl týmům NHL a radši hned začne trénovat

foto Rozesmátý Jaromír Jágr z Kladna na snímku z 25. dubna 2022.

Praha - Hvězdný hokejový útočník Jaromír Jágr opustil NHL v lednu 2018, nyní se ale zámořským fanouškům a manažerům připomněl. Padesátiletý dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru ve středu večer, kdy se otevřel trh s volnými hráči, nabídl klubům elitní kanadsko-americké soutěže své služby.

"Generální manažeři NHL - já jsem taky volný hráč, znovu," vtipkoval Jágr na twitteru a dodal informace o své výšce, váze a věku. "Je mi padesát, jsem pomalý, ale mám silné a šikovné ruce. Můžu nabídnout zkušenosti a rád hraju jen domácí zápasy. Zavolejte mi kdykoliv," doplnil hrající majitel extraligového Kladna s emotikonem. Na instagramu následně napsal, že bude muset začít trénovat, kdyby se někdo ozval.

Nejproduktivnější Evropan v historii NHL zároveň svůj inzerát využil i jako nabídku práce pro další hokejisty. "Jako majitel hokejového klubu v české lize hledám obránce k podpisu smlouvy. Bez legrace," napsal Jágr, jenž shání posily pro extraligové Rytíře.

Středočeský klub se v minulé sezoně mezi elitou udržel až po výhře v baráži nad Jihlavou. Jedinou posilou pro nadcházející ročník, kterou Kladno zatím oznámilo, je brankář Adam Brízgala.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

25°C

Dnes je pondělí 8. srpna 2022

Očekáváme v 21:00 17°C

Celá předpověď