Fotbalisty Karviné povede trenér Weber

foto Ilustrační foto - ČTK POOL ** 25. kolo první fotbalové ligy FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha, 26. května 2020 v Mladé Boleslavi. Trenér Boleslavi Jozef Weber.

Karviná - Fotbalisty Karviné povede po čtyřech letech opět trenér Jozef Weber. Naposledy působil v Mladé Boleslavi, odkud byl v prosinci propuštěn. Slezané o jeho angažování informovali na svém webu, délku smlouvy ale neuvedli. Aktuálně třináctý tým prvoligové tabulky už Weber koučoval v letech 2014 až 2017.

Fotogalerie

"Angažování Jozefa Webera bylo naší prioritou. Jožka naše prostředí moc dobře zná a jsme moc rádi, že jsme se domluvili. Mám opravdu radost, že jej můžu po více než třech letech znovu přivítat v našem klubu," řekl sportovní ředitel Karviné Lubomír Vlk.

Někdejší záložník Weber oblékal v minulosti dres Sparty, Chebu, Drnovic a Jablonce, kde po konci hráčské kariéry v roce 2007 začal dělat asistenta. Jako hlavní kouč působil nejprve v letech 2012 až 2014 na lavičce Bohemians 1905. Po konci prvního angažmá v Karviné se v únoru 2018 ujal Mladé Boleslavi, kde před koncem podzimní části této sezony nejvyšší soutěže skončil kvůli neuspokojivým výsledkům.

Ze stejného důvodu Karviná před týdnem odvolala trenéra Juraje Jarábka. V sobotním ligovém duelu s Olomoucí (0:1) vedli mužstvo dočasně jeho asistenti Petr Mašlej a Marek Biela, kteří už u A-týmu rovněž nebudou působit. Slezané nevyhráli šest kol po sobě a od první sestupové příčky je dělí deset bodů.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je sobota 25. září 2021

Očekáváme v 9:00 15°C

Celá předpověď