Divadelní představení Shirley Valentine - Willy Russel

foto Ilustrační foto - Herečka Simona Stašová se zúčastnila tiskové konference, na níž byly vyhlášeny nominace na ceny Thálie za rok 2007. Simona Stašová je nominována za mimořádný ženský jevištní výkon v činohře

Mnichovo Hradiště - Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského autora, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu.

One woman show Simony Stašové, která dlouho čekala právě na takovouto příležitost. Představení je hereckým koncertem této vynikající herečky. Hraje: Shirley Valentine – Simona Stašová, Režie: Zdeněk Kaloč Uvádí: Filmová a Divadelní Agentura Jan Balzer – Kateřina Schauerová. Divadelní abonentní cyklus. Představení se koná 10. března 2011 v Městském divadle v budově radnice.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 7.09.2025 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je neděle 7. září 2025

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď