Dálnici D2 u Hustopečí večer zablokovaly dvě nehody

foto Na dálnici D2 u Hustopečí se 11. února 2019 srazila tři nákladní auta (na snímku). Blízko místa nehody navíc havarovala dodávka, jejíž řidič nepřežil náraz do svodidel. Dálnice ve směru na Břeclav proto byla uzavřena mezi exity 25 a 41.

Hustopeče (Břeclavsko) - Na dálnici D2 u Hustopečí na Břeclavsku dnes večer havarovala dodávka. Řidiče, který se svým vozem narazil do svodidel, se záchranářům nepodařilo oživit. Blízko místa nehody se navíc srazila tři nákladní auta. Dálnice D2 je proto ve směru na Břeclav uzavřena mezi exity 25 a 41. Řidič mohou místo objet po silnici druhé třídy číslo 425. Vyplývá to z informací jihomoravské policejní mluvčí Lenky Drahokoupilové a mluvčí záchranné služby Hedviky Kropáčkové.

Na dálnici D2 u Hustopečí se 11. února 2019 srazila tři nákladní auta (na snímku). Blízko místa nehody navíc havarovala dodávka, jejíž řidič nepřežil náraz do svodidel. Dálnice D2 ve směru na Břeclav proto byla uzavřena mezi exity 25 a 41. Nehoda dodávky na 38. kilometr dálnice D2 se stala po 19:00. Řidiče havarovaného auta se snažili resuscitovat nejprve hasiči a následně lékař. Muže se však ani po více než půl hodině nepodařilo oživit.

V blízkosti místa nehody se zhruba o hodinu později srazila tři nákladní auta. Jeden z řidičů utrpěl při nárazu vážná devastační poranění dolních končetin, a po vyproštění ze zdemolované kabiny byl v umělém spánku letecky přepraven do nemocnice. Druhý účastník nehody utrpěl lehká zranění, uvedla Kropáčková.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je sobota 24. srpna 2019

Očekáváme v 15:00 26°C

Celá předpověď