Babišův TV projev vidělo přes 3,1 milionu lidí, méně než v březnu

foto Ilustrační foto - Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupil 21. září 2020 v Praze na tiskové konferenci ke změnám na ministerstvu zdravotnictví. Dosavadní ministr zdravotnictví Adam Vojtěch předtím oznámil rezignaci, jeho nástupcem bude Roman Prymula.

Praha - Projev premiéra Andreje Babiše k aktuální koronavirové situaci sledovalo v pondělí po 20:00 na tuzemských televizních stanicích celkem přes 3,1 milionu lidí starších 15 let. To je téměř 77 procent všech diváků u televizních obrazovek. Uvedl to server Mediaguru s odkazem na data ATO. Březnový premiérův projev ke stejnému tématu vidělo o jeden milion lidí víc.

Téměř desetiminutový projev odvysílaly všechny tři hlavní skupiny televizních stanic, tedy Česká televize, Nova a Prima. Babiš apeloval na nošení roušek a dodržování dalších nařízení proti šíření koronaviru, poděkoval složkám Integrovaného záchranného systému a zároveň národ vyzval, aby se semkl a zvládl situaci stejně dobře jako na jaře.

Největší podíl v hlavním vysílacím čase po 20:00 měly kanály Novy s 38 procenty, Prima Group měla přes 25 procent a Česká televize 24 procent.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

2°C

Dnes je neděle 11. dubna 2021

Očekáváme v 1:00 8°C

Celá předpověď