Bývalého hokejového reprezentanta Erata zatkli v USA za řízení v opilosti

foto Bývalý hokejista Martin Erat, 4. května 2023.

Nashville (USA) - Bývalý hokejový reprezentant Martin Erat byl v USA zatčen za to, že počátkem února zavinil autonehodu, při které nebyl nikdo zraněn. Později byl propuštěn na kauci a nyní čelí několika obviněním včetně řízení v opilosti. Uvedl to americký server wrkn.com.

Erat předminulou sobotu naboural se svou teslou cizí auto a od nehody ujel. Později ještě narazil do poštovní schránky. Policie jej ještě týž den zatkla, po zaplacení kauce ve výši 30.000 dolarů byl z vazby propuštěn.

Třiačtyřicetiletý Erat trénuje žákovský tým Nashville Predators, v jehož barvách strávil v NHL jedenáct sezon. Jako hráč se podílel na bronzu z OH 2006 v Turíně, z mistrovství světa má stříbro a bronz. Na MS 2022 se podílel na třetím místě jako asistent trenéra.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 20.01.2026 ČTK

Reklama

0°C

Dnes je úterý 20. ledna 2026

Očekáváme v 09:00 -3°C

Celá předpověď