Poločas Super Bowlu rozzářila znovu těhotná popová superstar Rihanna

foto Zpěvačka Rihanna během svého vystoupení o poločasové přestávce finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs - Philadelphia Eagles, 12. února 2023.

Glendale (USA) - Poločasovou přestávku finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles vyplnila v neděli večer superstar popu a R&B Rihanna. Barbadosko-americká zpěvačka představila v prestižní poločasové show hned několik svých největších hitů včetně písní jako Umbrella a Diamonds. Její zástupci po vystoupení oznámili, že je opět těhotná.

Fotogalerie

Rihanna se vystoupením na Super Bowlu vrátila na světová pódia po téměř pětileté přestávce. Pro svůj comeback si přitom nemohla vybrat velkolepější příležitost. Jenom v USA finále sleduje odhadem na 100 milionů diváků, přičemž vrcholu dosahuje sledovanost utkání právě o poločasové přestávce, kterou vyplňuje přibližně 13minutová show považovaná za vrcholné představení amerického zábavního průmyslu.

Na pohyblivém pódiu zavěšeném vysoko nad hřištěm a postupně klesajícím k hrací ploše stadionu v arizonském Glendale 34letá zpěvačka v růžových šatech, obklopená taneční skupinou v bílém, zazpívala směs svých největších hitů: Bitch Better Have My Money, Diamonds nebo We Found Love. Fanoušci z celého světa se však nedočkali rappera Jay-Z, ačkoli byl údajně na stadionu spatřen. Superhit Umbrella zazpívala Rihanna sama, a ne se svým hudebním partnerem.

Krátce po vystoupení management zpěvačky oznámil, že Rihanna je těhotná a čeká své druhé dítě. Už během show přitom bylo patrné, že se jí pod šaty rýsuje bříško, což hned vyvolalo spekulace na sociálních sítích. Brzy se potvrdilo, že byly oprávněné. Zpěvačka přitom už má devítiměsíčního syna s rapperem A Rockym.

V minulosti obstaraly program Super Bowlu popové a rockové veličiny jako Lady Gaga, Beyoncé, Prince, Madonna nebo The Rolling Stones.

Hudební program je rovněž součástí předzápasové ceremonie. Herečka Sheryl Lee Ralphová dnes zazpívala song Lift Every Voice and Sing, který je považován za černošskou hymnu. Americkou národní hymnu před výkopem zapěl countryový zpěvák Chris Stapleton.

Dnešního Super Bowlu využila k oznámení několika svých koncertů v reklamním spotu irská rocková skupina U2. Sérii několika koncertů od roku 2019 skupina plánuje na podzim při příležitosti otevření arény MSG Sphere v Las Vegas.

Jejich program se zaměří na album Achtung Baby z roku 1991. Ze čtveřice však bude chybět bubeník Larry Mullen kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům. "Potřebujeme se vrátit na pódium a znovu vidět tváře svých fanoušků," sdělili Bono, Edge a Adam Clayton. Žádné další koncerty zatím ohlášeny nebyly.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

19°C

Dnes je neděle 24. září 2023

Očekáváme v 21:00 12°C

Celá předpověď