Když energie (o)čaruje

foto GENERACE KO od akciové společnosti KOMTERM. Foto: Wense s.r.o.
GENERACE KO od akciové společnosti KOMTERM. Foto: Wense s.r.o.
Foto pro srovnání – snímek před a po Foto: Wense s.r.o.

Praha 14. ledna 2021 (PROTEXT) - Každým rokem je v rámci národní iniciativy Czech Industry Challenge uděleno jedinému podniku Mimořádné ocenění za originální přístup, respektive za nadstandardně-kreativní HR marketing, jenž může být příkladnou inspirací pro ostatní průmyslové firmy. V závěru roku 2020 byla tímto titulem a křišťálovou trofejí poctěna zakladatelkou této osvětově-kreativní platformy akciová společnost KOMTERM.


"Mimořádné ocenění za rok 2020 jsem se rozhodla udělit firmě KOMTERM za aplikaci termofotografických technik na snímky realizovaných zakázek, což ve výsledném efektu přináší jednak další rozvoj marketingové disciplíny, tak i barvitou inspiraci pro ostatní podniky při realizaci jejich produktového i personálního marketingu netradičním způsobem. Užití atraktivního termoefektu na fotografiích je ideální pro průmyslové firmy k propagaci produktů, které by - bez užití termoefektu - stěží zaujaly oko diváka na první pohled," vysvětluje svou finální volbu zakladatelka Czech Industry Challenge, Kateřina Škopková.

Akciová společnost KOMTERM provozuje kotelny a energetiku nejen v Čechách a na Moravě, ale také na Slovensku. Na termosnímku lze vidět párové kogenerační jednotky, které se nacházejí v areálu TATRA TRUCKS v Kopřivnici. Jedná se o efektivní zařízení určené pro výrobu kombinovaného tepla a elektrické energie. Společně v tandemu tak obě kogenerační jednotky dokáží až s 92 % účinností vyhřát lidem byty po celém městě včetně průmyslového areálu. V kopřivnické teplárně již firma KOMTERM transformovala všechny uhelné kotle na plyn a biomasu, takže současná "generace KO" je daleko zelenější, než ta předchozí.


Odkaz na stažení 2 fotografií:

https://www.uschovna.cz/zasilka/GY7NLLWFW96B8IN2-J67/


Kontakt:

Hana Krejčí, PR specialistka a projektová koordinátorka

PROMOLIGA® - komunikační agentura

E-mail: info@promoliga.cz

www.promoliga.cz, www.czechindustrychallenge.cz


PROMOLIGA

PROMOLIGA® je komunikační agentura, která od roku 2015 poskytuje PR a marketingovou podporu inovátorům. "Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu - ONline i OFFline."

25°C

Dnes je čtvrtek 28. září 2023

Očekáváme v 21:00 15°C

Celá předpověď