Ženy a dívky vyrážejí do ulic podvečerní Prahy

foto Adidas běh pro ženy 5km

Závod určený pouze ženám, ideální vzdálenost pro začátečnice, podvečerní Praha bez aut a fantastická atmosféra, jaká je známá při všech závodech Prague International Marathon – to vše je adidas Běh pro ženy na 5 km!

Ženský běh se koná v rámci tradičního závodu O2 Grand Prix Praha, který již po osmnácté vypustí do ulic Prahy tisíce běžců. Startuje 7. 9. 2013 v 18 hodin na Václavské náměstí a nabízí ženám vychutnat si vítězný pocit po celých pěti kilometrech trasy. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda s během začít anebo již běháte a chcete si vyzkoušet magickou sílu hromadných běžeckých závodů, pak neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve! Kapacita závodu je omezena a jak je u závodů RunCzech běžecké ligy zvykem, bývá vyčerpána vždy v předstihu.

Trasa adidas Běhu pro ženy na 5 km začíná v ulici Na Příkopě. Kolem Prašné brány a Obecního domu vklouzne na náměstí Republiky a Revoluční třídou přiblíží závodnice až k Vltavě. Na druhý břeh řeky se dostanou přes Štefánikův most, odkud si mohou vychutat jedinečný pohled na Pražský hrad a střechy malostranských budov a kostelů. Proběhnutí po nábřežích Kpt. Jaroše a Edvarda Beneše zajistí výhled na pravý břeh Vltavy. Stejnou cestou zpět zamíří běžkyně k vytouženému cíli v ulici Na Příkopě.

V závodu bude startovat pouze široká veřejnost, bez elitních atletek. Šanci na výhru má tedy každá z vás! Profesionální vytrvalce uvidíme v METRO Běhu na 10 km, který startuje ze stejného místa v 19:30 a je určen pro závodníky obou pohlaví. Pokud je na vás 5 km příliš krátkých, přihlaste se do tohoto běhu a vychutnejte si západ slunce v běžeckém rytmu na dvojnásobnou vzdálenost.

Více informací a registrace na www.runczech.com.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

5°C

Dnes je čtvrtek 2. prosince 2021

Očekáváme v 3:00 5°C

Celá předpověď