Úrokové prázdniny od TOMMY STACHI vrátí klientům až 100 % úroků zpět!

foto

Společnost TOMMY STACHI s. r. o. i letos přináší pro své klienty oblíbenou akci VÁNOČNÍ ÚROKOVÉ PRÁZDNINY, při které za předčasné doplacení vrací až 100 procent úroků zpět.

Po velkém úspěchu v loňském roce se společnost TOMMY STACHI, s. r. o. rozhodla akci Vánoční úrokové prázdniny znovu zopakovat a potěšit tak své stávající, ale i nové klienty. Tato akce je tak určena všem napříč jejich potřebám nebo přáním. Ať už pro toho, kdo chce obdarovat své blízké nebo pro toho, kdo chce naopak vánočnímu shonu utéct na hory nebo do teplých krajin.

Akce trvá od 1. listopadu 2018 do 31. prosince 2018 a je určena jak pro nové, tak i pro stávající klienty, kteří chtějí svou půjčku refinancovat nebo si znovu požádat o novou. Tato akce se vztahuje na půjčky od 10.000 do 150.000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců a velkou výhodou je, že půjčku lze vyřídit online z pohodlí domova. Půjčka je vyřízena obratem bez dlouhého čekání a papírování a lze ji využít na cokoliv.

Podmínkou získání úroků zpět je řádné předčasné doplacení úvěru, přičemž předchozí splátky byly též uhrazeny včasným a řádným způsobem. Princip je tedy jednoduchý, stačí svou půjčku splatit ve třetí, šesté, deváté nebo dvanácté splátce a získat tak až 100 procent úroků. Kompletní podmínky akce naleznete ZDE.

Kontakt: www.tommystachi.cz

                                            

6°C

Dnes je pondělí 27. března 2023

Očekáváme v 21:00 1°C

Celá předpověď