TIR CENTRUM otevřelo nový areál pro nákladní vozy na dálnici D1

foto

TIR CENTRUM bylo vždycky místem, kam jste se mohli vydat, pokud jste potřebovali cokoliv souvisejícího s nákladními vozy. Provozují bazar nákladních vozidel, zajišťují jejich servis, mytí, parkování a nabízí i pronájem. Na začátku srpna se firma přestěhovala, aby byla k nákladním vozům ještě blíže. Nově sídlí přímo u dálnice D1.

Nový moderní areál se nachází na exitu 15 na dálnici D1. Velmi rychle se sem dostanete z Prahy v případě, že potřebujete zapůjčit nákladní vůz nebo máte zájem o servis nákladních vozidel. Velmi výhodná je pozice i pro řidiče nákladních aut, kteří mohou sjet přímo z dálnice a využít dostupných služeb.

Využijte hlídané parkoviště nebo mytí

Pro všechny řidiče, kteří za sebou mají dlouhou cestu, se nabízí možnost zastavit u dálnice u Prahy a využít služeb, které TIR CENTRUM nabízí. Má příjemné zázemí pro řidiče se sprchou, odpočinkovou místností a občerstvením. Zaparkovat se dá krátkodobě i dlouhodobě, parkoviště je hlídané. Odpočinkový čas je možné využít i k umytí celé soupravy. K dispozici jsou nejmodernější mycí technologie, myčka vozidel s aktivní pěnou, naklápěcími kartáči a regulací přítlaků.

Užijte si kompletní servisní zázemí

Areál TIR CENTRUM určitě neminete, je nepřehlédnutelný a uvidíte ho už z dálnice D1. Přímo na místě najdete vozy, jež jsou k dispozici ke koupi, nebo také servis nákladních vozidel. Pracují v něm zaměstnanci s dlouholetými zkušenosti, provozují autorizovaný servis Ford Truck a neautorizovaný pro značky Scania, MAN, Mercedes-Benz a další. V areálu se nachází mimo jiné i sklad náhradních dílů, které lze zakoupit.

V novém areálu najdete doopravdy všechno. Dokonce je připraveno i ubytování pro zákazníky kteří přijeli koupit nákladní auta z opravdu velké dálky. Ano, i takoví se nachází. Vyplatí se jim dojet větší vzdálenost za spolehlivou společností.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

16°C

Dnes je pátek 25. září 2020

Očekáváme v 15:00 16°C

Celá předpověď