Správně zvolené brýle dotvoří vaši osobnost

foto

Dioptrické brýle jsou v dnešní době nejen zdravotní pomůckou, ale také elegantním módním doplňkem, protože utváří vaši osobnost. Dokáže vám přidat na eleganci, ale také pokazit celkový dojem. Dobrá volba správných brýlí k vašemu typu obličeje je velmi důležitá.

Koupě značkových brýlí je investice, která se vyplatí

Také dioptrické brýle utváří člověka a dávají světu vědět něco o vás. Mnoho lidí proto upřednostňuje značkové obroučky. Například Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Fendi, Valentino a mnoho dalších. Pořizovací hodnota je sice vyšší, zato kvalita jde rozhodně poznat i vidět. Značkové dioptrické brýle jsou k sehnání jak pro dámy a pány, tak také pro jejich děti. Na výběr máte z různých druhů materiálu. Pořídit si můžete kovové, plastové nebo velmi oblíbené titánové a další.

Rámeček brýlí umí dělat kouzla s vaším obličejem

Protože každý člověk má jiný tvar obličeje, výrobci nabízejí široké spektrum tvarů. Vyberte si brýle podle vašeho typu hlavy:

- Hranatý typ obličeje: Vhodné rámy jsou oválného nebo kulatého typu s tenkými obroučkami. Někdy se doporučují bezobroučkové brýle.

- Kulatý typ obličeje: Zde se doporučují převážně hranaté obroučky.

- Oválný typ obličeje: K tomuto tvaru obličeje se hodí všechny typy obrouček.

- Srdcovitý typ obličeje: Zde jsou nejvhodnější hranaté nebo kulaté brýle s velmi úzkými obroučkami.

Brýle Valentino jsou zárukou kvality

Jednou z nejprodávanějších značek jsou dioptrické brýle Valentino. Tyto hned na první pohled krásné brýle jsou důkazem, že spojit tradiční výrobu a moderní technologie není žádný problém. Zaručují prvotřídní kvalitu a pohodlnost nošení. Ani nebudete vědět, že je máte. Nedělají otlaky u kořene nosu a jsou velmi pohodlné. Budete je nosit s hrdostí.

Při výběru brýlí buďte opravdu opatrní, dopřejte si čas a klidně jich vyzkoušejte co nejvíce. Důležité je, abyste se v nich líbili sami sobě a měli z nich dobrý pocit.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

21°C

Dnes je neděle 12. července 2020

Očekáváme v 11:00 19°C

Celá předpověď