Společnost Tiens Group byla vybrána do projektu Propagace čínských národních značek

foto Společnost Tiens Group byla 31. října v Pekingu vybrána do národního propagačního projektu agentury Xinhua News Agency (PRNewsfoto/Tiens Group)

Peking 7. listopadu (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Tiens Group se sídlem v Tianjinu, avšak globálně aktivní, byla 31. října v Pekingu vybrána do národního propagačního projektu agentury Xinhua News Agency.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/597573/Tiens_Group.jpg

Společnost Tiens je 17. členem projektu, který zahájila čínská státní zpravodajská agentura Xinhua pro posílení ekonomické konkurenceschopnosti země, a to budováním slavných čínských značek jak doma, tak v zámoří.

Liu Zhengrong, viceprezident a generální tajemník zpravodajské agentury Xinhua a Li Jinyuan, předseda a prezident společnosti Tiens, se zúčastnili podpisového ceremoniálu mezi oběma stranami dne 31. října.

Společnost Tiens vstoupila na mezinárodní trhy jen dva roky po svém založení panem Li Jinyuanem v pobřežním Tianjinu v roce 1995. Mezinárodní konglomerát Tiens, který se může pochlubit průmyslovým, obchodním a finančním kapitálem s podíly v oblasti biologických technologií, zdravotnictví, pohostinství, cestovním ruchu, vzdělávání, e-komerce a finančních investic, má pobočky ve 110 zemích a regionech s obchodními vlivy ve více než 190 zemích.

Čínská soukromá mezinárodní společnost, která díky partnerstvím se špičkovými světovými podniky vybudovala obchodní impérium, především mimo Čínu, které je založené na široké nabídce kreativních produktů v oblasti zdravotní péče, péče o pleť, kosmetiky a domácích potřeb.

Podle společnosti Tiens se tato může pochlubit stabilní spotřebitelskou základnou 40 milionů rodin po celém světě.

Pan Li Jinyuan ze společnosti Tiens přirovnává tuto ke společnosti sjednocené jako „sevřená pěst" a schopné „obejmout při využití svého záběru celý svět". Vidí ji jako globální obchodní síť, která nevylučuje žádnou zemi a na jejímž programu jsou nejdůležitější tři úkoly, jmenovitě další globalizace, pevnější obchodní platformy a širší prostor pro růst.

Zdá se, že společnost Tiens přenáší část svého zájmu zpět do Číny díky vybudování komplexní univerzity v Tianjinu v blízké sousedství s Pekingem.

Díky partnerství se společností Xinhua, jejíž zpravodajství je rozptýleno po celé Číně a ve více než 180 zemích světa, může Tiens dosáhnout vyvážených vlivů doma i v zahraničí.

Odkazy na fotografie: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=300044

KONTAKT: Pan Han, Tel: +86-10-8805-1148

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

27°C

Dnes je čtvrtek 20. června 2019

Očekáváme v 23:00 21°C

Celá předpověď