Společnost GameMine, vydavatel mobilních her, dosáhla udržitelné ziskovosti krátce po zajištění financování série A ve výši 20 milionů USD

foto

Los Angeles 1. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost GameMine v současné době vytváří vysoký čistý zisk v tempu umožňujícím dosažení zisku více než 20 milionů USD v roce 2018

Společnost GameMine Inc., vydavatel mobilních her se sídlem v USA, dnes oznámila, že je zisková. Dosažení pozitivních příjmů se přisuzuje nedávné expanzi společnosti GameMine do nových mezinárodních území a také agresivnímu růstu jejího různorodého seznamu titulů mobilních her během roku 2017. Tato finanční stabilita přichází krátce poté, kdy společnost GameMine úspěšně získala kapitál ve výši 20 milionů USD z financování série A, zaměstnala několik strategických vedoucích pracovníků a zajistila mnoho mezinárodních distribučních partnerství.

„Působivý růst knihovny mobilních her společnosti GameMine v roce 2017 nám umožnil zajistit několik nových mezinárodních distribučních partnerství a výrazně rozšířit naše stávající partnerství s celou řadou evropských a afrických mobilních operátorů," uvedl Daniel Starr, generální ředitel společnosti GameMine. „Spolupracovali jsme také se společností Nickelodeon, abychom mohli předplatitelům nabídnout celou řadu mobilních her s globálně uznávanými postavami, jako jsou SpongeBob SquarePants a The Teenage Mutant Ninja Turtles. Rozmanitost naší herní knihovny spolu s rozšířením partnerských vztahů v oblastech, kde je GameMine k dispozici, efektivně a rychle rozšířila naši základnu předplatitelů, což nás dovedlo ke stabilní ziskovosti, a to takovým způsobem, že jsme na cestě k dosažení zisku překračujícího 20 milionů USD před koncem roku 2018."

Společnost GameMine provozuje nadnárodní společnost pro vydávání mobilních her, která vyvíjí, poskytuje licence a získává hry pro mobilní telefony a poté je poskytuje svým zákazníkům na trhu mobilních her ve více než 135 zemích. Společnost využívá talentovanou globální síť vývojářů a herních odborníků, kteří poskytují různorodou paletu tematických mobilních herních portálů. Společnost GameMine udržuje partnerství s mezinárodními mobilními operátory, kteří tyto hry distribuují spotřebitelům po celém světě zdarma nebo na základě předplatného.

Společnost GameMine, kterou založili Starr a Flaviu Rus, prezident společnosti, udržuje rozsáhlý katalog více než 400 titulů mobilních her, které pokrývají všechny hlavní herní žánry. GameMine obsluhuje miliony aktivních uživatelů po celém světě prostřednictvím distribučních partnerství s předními mezinárodními mobilními operátory, mimo jiné společností Vodacom, Orange a Telefonica. V roce 2017 společnost GameMine dosáhla milionů instalací a do své knihovny přidala více než 300 titulů mobilních her, včetně výběru her světoznámé zábavní značky Nickelodeon.

O společnosti GameMine

Společnost GameMine Inc. je americký vydavatel mobilních her se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. GameMine vyvíjí, poskytuje licence a získává mobilní hry, které dále poskytuje zákazníkům ve více než 135 zemích na základě předplatného. Společnost GameMine se skládá z globální sítě talentovaných vývojářů a herních expertů, několika předních partnerství v oblasti mobilních operátorů, působí také na Google Play a nabízí širokou škálu žánrových mobilních herních portálů, které uspokojí široký rozsah herních zájmů.

Webové stránky: https://www.gamemine.com/

Sociální sítě:

https://www.facebook.com/GameMinesocials

https://twitter.com/gameminesocials

https://www.instagram.com/gameminesocials/?hl=en

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/519848/Gamemine_Logo.jpg

KONTAKT: Paní Priscilla Vento, zakladatelka a generální ředitelka | 30 Miles North, (310) 593-3988, priscilla@30milesnorth.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

17°C

Dnes je úterý 6. června 2023

Očekáváme v 9:00 16°C

Celá předpověď