Proč pro předprodej vstupenek používat portál smsticket?

foto

Pokud organizujete zajímavou přednášku, plánujete koncerty, konference, plesy, galavečery či jakékoliv vystoupení, zřejmě přemýšlíte nad tím, jakou formou prodávat vstupenky. Spousta portálů zaměřujících se na předprodej vstupenek má nastavený poměrně vysoký provizní systém, a proto se smsticket rozhodl jít proti proudu.

Intuitivní, přitom jednoduchý systém na ovládání, přesně tak by se dal charakterizovat smsticket, který vás nadchne i cenovou politikou. V následujících řádcích vám o něm prozradíme více informací.

Když lidé hledají, kam v Brně za zábavou

Portál smsticket je tak známý, že si ho prohlíží lidé, když přemýšlí, kam v Brně nejen za zábavou, takže má vybudovanou i nějakou stálou základnu.

Sami si nastavíte způsob komunikace s potenciálními účastníky, a to s ohledem na druh akce. Jestliže chcete komunikovat se zájemci o VIP vstupenku jinak než se zájemci o běžnou vstupenku, ani to není pro smsticket žádný problém. Všechno si můžete průběžně upravovat, aktualizovat a doplňovat, ať už jde o nadpisy, popisky, obsah, videa, nebo obrázky.

Webovou stránku nepotřebujete

Založit si webovou stránku, získat návštěvnost, dostat se do povědomí, to všechno vyžaduje spoustu času a úsilí. Webová stránka navíc potřebuje nějaký systém, skrze který by se dal předprodej vstupenek realizovat, což není nejlevnější záležitost. Nicméně smsticket vám tento problém elegantně vyřeší, protože si vytvoříte svou jednoduchou stránku pořadatele i každé akce přímo na daném portálu.

Po vytvoření vlastní profilové stránky s ní můžete i nadále pracovat, a to například sdílet na sociálních sítích, rozposlat e-mailem a podobně. Komunikace a následná propagace je už čistě ve vaší kompetenci.

Když webovou stránku máte

Samozřejmě může nastat i opačná situace, tedy když už webovou stránku máte. Smsticket počítá i s takovou variantou a v uživatelském rozhraní umožňuje jednoduše vygenerovat prodejní formulář, který si vložíte na svou stránku. Výhoda je jednoznačná. Uživatel nebude přesměrovaný na jinou stránku, ale zakoupí vstupenky přímo u vás, přitom však přes smsticket. Jednoduché, nemyslíte?

Bezplatná propagace

Každá akce v Brně by se měla dostat do podvědomí široké veřejnosti, jinak nedosáhne očekávané návštěvnosti. Vzhledem k tomu, že má smsticket navázanou spolupráci s mnoha partnery, o propagaci nemusíte mít strach, protože se vaše událost bude sdílet dál a dál.

Samotný portál smsticket má návštěvnost za měsíc několik set tisíc, takže na událost narazí správná cílová skupina.

Nakupování vstupenek přes Google Pay a Apple Pay

Tým, který stojí za vývojem portálu smsticket, nezapomíná ani na možnosti platby, jichž nabízí hned několik, a to včetně Apple Pay a Google Pay. Všechno zaplatíte jedním stisknutím tlačítka. Samozřejmostí jsou i další platební metody, jako jsou platební karta, peněženka PayPal, QR kód či bankovní převod.

Vstupenka je v telefonu

Elektronické vstupenky jsou v kurzu, takže po zakoupení si uživatel vloží vstupenku do peněženky Apple. Ve všech případech přijde vstupenka i emailem, kde je také rychle k nalezení.

Proč je smsticket ideální nástroj pro předprodej vstupenek?

Závěrem ještě shrneme přednosti systému smsticket. Jakmile budete plánovat nějakou akci, už budete vědět dopředu, na koho se obrátit při předprodeji vstupenek. Výhody jsou tedy následující:

  • prodej vstupenek v režii pořadatele,
  • nepotřebujete webovou stránku,
  • propagace je skrze partnery bezplatná,
  • poplatek za předprodej je velmi nízký, a to pouhých 5 %,
  • masivní podpora kulturních akcí ze strany portálu a platební brány Pays,
  • odbavení vstupenek QR čtečkou,
  • jednoduchý nákup vstupenek přes mobil,
  • rychlé vyplacení peněz za vstupenky.

 

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď