Nový bytový dům s netradiční fasádou vyroste na Praze 9

foto

Fotogalerie

Praha 10. září 2019 (PROTEXT) - Nový bytový dům s netradiční fasádou pod názvem Rezidence Hloubětín, vyroste v atraktivní a často vyhledávané lokalitě Starého Hloubětína v ulici Poděbradská, na okraji přírodního parku Smetanka a nedaleko zámeckého parku Hloubětín.

Moderní bydlení v lokalitě, která je snadno dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, s bohatou občanskou vybaveností a v blízkosti mnoha obchodů, restaurací a sportovišť, nabídne nové možnosti pro pohodlný a klidný život v Praze. "Jsme velmi rádi, že jsou naše projekty úspěšné a že máme možnost dát lidem nový domov. Důkazem je i to, že v současné době je v Rezidenci Hloubětín prodána už více než polovina bytů," uvedl Ing. Rostislav Petchenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti GARTAL.

Rezidence Hloubětín je moderní projekt, který nabídne 36 atypických slunných bezbariérových bytů v pěti nadzemních podlažích. Bytové jednotky ve variantách 1+kk až 3+kk s výměrou 30 až 75m2 mají k dispozici také balkon či terasu. "Na co jsme opravdu pyšní jsou tři rozlehlé střešní byty s velkou terasou. Součástí projektu jsou ale také komerční prostory v přízemí, které lze využít pro účely kavárny, čajovny, dětského koutku nebo dalších služeb, které poskytnou budoucím rodinám a párům příjemné a komfortní bydlení," řekl Ing. Rostislav Petchenko. Výhodou je také dostatek parkovacích ploch v domě nebo přímo u domu. Možnost dokoupení sklepního prostoru je samozřejmostí.

Ucelená síť restaurací, obchodů, dostupnost důležitých úřadů, pošty, ale i mateřských, základních a středních škol dodává tomuto bydlení přidanou hodnotu. Téměř přes cestu je také plavecký areál se dvěma krytými bazény s celoročním provozem a unikátní venkovní bazén se slanou vodou. Bezproblémová je i dopravní dostupnost, což život v této lokalitě činí ještě snadnějším a pohodlnějším. Autem se snadno dostanete na Pražský okruh a na všechny dálnice z Prahy. Stanice metra "B" je vzdálena necelých 300 metrů a zastávky autobusů či tramvaje odjíždějí přímo od domu.

"Budova vznikne v části Starého Hloubětína a jeho bývalé průmyslové oblasti. Na fasádu byl proto použit vlnitý plech, který evokuje historii místa a byl používán na průmyslových stavbách. Bílá barva na fasádě představuje eleganci, prestiž, luxus, čistotu a jednoduchost. Přízemní část je vyvedena v tmavé barvě a odlehčuje tak hmotu celé budovy, která vypadá jakoby levitovala nad okolní zelení. Celá budova je řešena racionálně v jednoduchých geometrických tvarech a bude dokončena v prvním čtvrtletí roku 2021," doplňuje Ing. Rostislav Petchenko.

O společnosti GARTAL:

GARTAL je developerská a investiční skupina, která zahrnuje GARTAL Holding a.s. a dalších sedm právnických osob, které spojuje společná obchodní značka. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 10 úspěšně realizovaných projektů s více než 200 bytovými jednotkami v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 9 developerských projektů s více než 290 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů.

Kontakt:

Petr Fiala, Marketing Manager

GARTAL Corporate Group

E-mail p.f@gartal.cz

KEYSTONE Office Building

Pobřežní 667/78 (6. patro), 186 00 Praha 8 - Karlín

www.gartal.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

27°C

Dnes je pátek 29. září 2023

Očekáváme v 21:00 21°C

Celá předpověď