Netradiční dárky na Vánoce

foto

Určitě to znáte. Někdo řeší každoroční shon okolo vánočních dárků tři měsíce dopředu, někdo nákupy odkládá na poslední chvíli, ale všichni si alespoň trochu lámeme hlavu s tím, jak svým blízkým udělat co největší radost. Všichni přeci chceme, aby právě náš vánoční dárek byl ten nejlepší!

Bohužel se většinou stejně nakonec uchylujeme k „osvědčené klasice“ v podobě měkkých dárků, praktických domácích spotřebičů nebo obyčejných balíčků s potravinami. Oblečení ale většinou končí na dně skříně, jelikož je to jedna z věcí, kterou by si měl obdarovaný vybrat sám, ryze praktické dárky příliš radosti neudělají a dárkové balíčky ze supermarketů jsou, ruku na srdce, dost nudné. Letos to ale můžete změnit. Máme pro vás tip na vánoční dárek pro každého.

Dárek bez balicího papíru, stuhy a mašle?

Existuje dárek k Vánocům, který je originální, kvalitní, zábavný a zároveň stoprocentně udělá radost. Jedná se o prémiové dárkové Bedny a Truhly od Manboxeo.cz, které plní funkci tradičních dárkových košů, ale přitom se rozbalují zcela netradičním a unikátním způsobem. Navíc k tomu, abyste vybrali ten správný vánoční dárek, nepotřebujete nic víc, než mít trochu povědomí o tom, co má dotyčná osoba ráda.

Holduje obdarovaný či obdarovaná masu a vybraným masovým specialitám? Bedna pro masožravce bude tou pravou volbou. Ve výběru nechybí ani Bedny pro pivaře, které nabízí nejlepší pivní speciály z celého světa. Samozřejmě zde naleznete klasiku s prémiovým moravským vínem, ať už sladkým či sušším, Bednu plnou neobvyklých západních sladkostí, kvalitní rumy z celého světa nebo spoustu čokolády od německých mistrů z rodinných čokoládoven.

Výběr z více než 200 prémiových obsahů

Takové obsahy budou vždy trefa do černého, ale mezi vánočními dárky od Manboxeo.cz se najdou i více speciální varianty. Snad žádný chlap nepohrdne lahví kvalitní whiskey a muži, kteří rádi tráví čas u vody s nahozenou udicí, jistě jako nejlepší vánoční dárek ocení Bednu pro rybáře. Všechny dárkové bedny jsou naprosto unikátní způsobem otevírání – muž musí použít přiložené páčidlo, aby se k produktům dostal. A protože jsou Bedny hodně pevně zatlučené, čeká ho opravdové páčení a ukázka jeho síly.

Na ženy nesmíme zapomenout

Vánoční dárky pro ženy nemusí sestávat jen z parfémů a šperků. Naopak mohou být originální a udělat přinejmenším stejně velkou radost. Skvělý tip na vánoční dárek je Truhla Damboxeo se zámečkem, ke které obdarovaná dostane pilku a indicii. Pak má dvě možnosti. Buď vyluští kód zámku, anebo zámeček prostě přeřeže pilkou. Odměnou jí pak může být třeba lahodný likér Baileys se spoustou čokoládovo-kávových dobrot, kvalitní kosmetika na celé tělo anebo třeba spousta voňavé prémiové kávy.

Vánoční dárek pro všechny

Vánoční dárky od Manboxeo.cz nabírají na popularitě, a není se co divit. Kromě smysluplných obsahů, precizního zpracování a prémiových produktů, které jinde nekoupíte, přichází dárkové boxy v krásném dřevěném provedení.

Nezapomnělo se ani na děti – speciálně pro ně jsou tu bedny a truhly Kidboxeo, ze kterých si kromě skvělých sladkostí vytáhnou také úžasné a zábavné hračky či jiné skvělé předměty. A taková bedna Kidboxeo s dárky ze světa Harryho Pottera nebo dívčí truhla Kidboxeo plná roztomilých jednorožců či Disney princezen rozhodně přinese ohromnou radost.

Navíc ke každému dárku můžete zdarma přiložit osobní vzkaz a nechat ho zadarmo dopravit na jakoukoliv adresu. Vánoce a vánoční dárky pro muže, ženy i děti tak vyřešíte rychle, jednoduše a originálně.

25°C

Dnes je čtvrtek 28. září 2023

Očekáváme v 21:00 15°C

Celá předpověď