Malešický háj: Nový rezidenční projekt v Praze 10

foto

Fotogalerie

Praha 7. června 2021 (PROTEXT) - Soukromí blízko přírody se snadnou a rychlou dostupností do centra. To je Malešický háj, rezidenční projekt v Praze 10. Komplex nových domů s nabídkou rozmanitých bytů. Ideální místo pro ty, kteří hledají bydlení snů.

Developerem projektu Malešický háj je Metrostav Development a.s.

Nové byty Praha 10

Malešický háj se skrývá v příjemném zákoutí Prahy 10, kde je zachovaná opravdová příroda. 107 jednotek v pěti bytových domech nabízí bydlení těm, kteří vyžadují ideální dostupnost do centra, jak ve sféře osobní dopravy, tak i MHD. Navzdory blízkosti centru je zde ovšem naprostý klid a obyvatelé mají zázemí plné soukromí. Projekt nové byty Malešice byl realizován s cílem poskytnout lidem místo pro pohodlný život. Vybere si zde každý. Jednotlivec, kterému bude zatím stačit garsoniéra s plochou od 31 m2. Luxusní bydlení se nabízí i rodinám, které si užijí nového domova v podobě střešního penthousu s plochou přes 139 m2. Samozřejmostí je moderní vybavení, každý byt doplňuje i předzahrádka, balkon nebo terasa, takže budete v neustálém kontaktu s okolní přírodou. Pro maximální komfort jsou ve dvou podzemních podlažích k dispozici i sklepní kóje a garážová stání.

Prodej bytů Praha Malešice

Malešice představují lukrativní a zajímavé bydlení. Ostatně, tato část metropole má bohatou historii. Názvy ulic jako Bakalářská, Rektorská nebo Univerzitní naznačují, že se jednalo o významné místo spjaté s Karlovou univerzitou. Stejně tak čeká toto místo i skvělá budoucnost. Malešice představují nejen dokonalou pozici v metropoli. Stejně, jako se rychle dostanete do centra, se během pár minut přemístíte kamkoli ven z metropole. Metrostav Development tak nabízí v projektu Malešický háj osobitý domov na klidném místě nedaleko centra Prahy. Více informací o financování nemovitosti v tomto projektu a galerii vizualizací najdete na webu projektu - https://malesickyhaj.cz.

26°C

Dnes je středa 27. září 2023

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď