Let Me Inn: Specialisté na krátkodobý pronájem zvedají klientům výnos až o 50 %

foto

Praha 3.prosince 2018 (PROTEXT) - Platforma Airbnb, která celosvětově funguje jako zprostředkovatel krátkodobých pronájmů, je v České republice již od roku 2009. Zájem českých hostitelů prudce stoupl až v posledních letech. Momentálně zažívá boom a podle odhadů se v Praze prostřednictvím portálu ubytuje až polovina z celkového počtu turistů. Nárůst konkurence však zapříčinil snížení průměrného výdělku majitelů nemovitostí. Někteří se proto rozhodli pro správu pronájmu pod taktovkou odborníků. K těm renomovaným patří také firma Let Me Inn.

Let Me Inn nabízí v oblasti krátkodobého pronájmu kompletní servis. Experti se starají o propagaci bytu na Airbnb, nepřetržitě komunikují s hosty, zajišťují perfektní úklid a v případě potřeby také veškeré údržbářské práce.

V oblasti krátkodobého pronájmu jsou dlouhodobě úspěšní pouze hostitelé, kteří sbírají vysoké hodnocení a zároveň umí nastavit cenu tak, aby odpovídala aktuální situaci či ročnímu období. A právě v těchto disciplínách Let Me Inn vyniká: díky osobnímu uvítání přizpůsobenému potřebám hostů, bleskovým reakcím na žádosti a okamžitému řešení všech případných problémů pomáhají klientům k maximálnímu možnému hodnocení na Airbnb.

Každý z členů týmu již přivítal stovky hostů a celkem jich bylo prostřednictvím Let Me Inn ubytováno více než 15 tisíc. Všichni odcházeli s úsměvem a většina ubytování ohodnotila pěti hvězdičkami.

Správa bytu s Let Me Inn umožňuje majitelům nemovitostí výrazné navýšení příjmů, a to až o polovinu. Dosahuje toho průběžnou optimalizací cen, špičkovým servisem a mimo jiné i správou nemovitosti na dalších portálech, tedy nejen na Airbnb. Zdaleka nejvíce však vydělávají klienti, kteří dají na doporučení bytových designérů a nechají si své bydlení vylepšit.

Další informace a aktuální ceny za správu krátkodobého pronájmu si můžete prohlédnout na letmeinn.cz.

Kontakt: Let Me Inn

E-mail: info@letmeinn.cz

Web: https://www.letmeinn.cz

Tel.: +420702100455

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

18°C

Dnes je pondělí 6. dubna 2020

Očekáváme v 23:00 12°C

Celá předpověď