Kvůli registrům zbytečně nepanikařte

foto Hledáte podnikatelský úvěr? Potřebujete platit dluhy, exekuce nebo naopak nakoupit vybavení, stroje a zařízení? V tom případě využijte hypotéku bez registru.

Možná jste se už setkali s názvem hypotéka bez registru nebo nebankovní hypotéka bez registru. V tomto případě lidé často vyhledávají tento výraz proto, že si myslí, že se do registrů vůbec nenahlíží a že záznamy tam zůstanou ututlány, aniž by o nich někdo věděl. Uveďme nyní vše na pravou míru.

Naše společnost totiž moc dobře ví, o každém vašem záznamu, jakmile nám jednou dáte svolení a vaše konkrétní údaje, musíme si jako poskytovatel půjčky ze zákona ověřit veškeré podstatné informace. Proto se do registrů nahlíží, ale před záznamy v nich můžeme přimhouřit oči. Dají se tedy respektovat, aniž bychom vám dělali kvůli nim nějaké jiné vážnější problémy. Našimi klienty jsou totiž často lidé bez peněz s dluhy nebo právě se záznamem. Většinou se totiž jedná o záznamy staršího data a mnohdy to bývají pouze nějaké drobnosti. Proto vám můžeme poskytnout úvěr i za těchto podmínek. Dalším výhodným úvěrem je například úvěr pod názvem hypotéka bez doložení příjmu. U tohoto typu opět platí, že se příjmy musí doložit. Takže se nejedná o to, že bychom si vůbec vaše zisky a výdělky neprověřovali. Zákon nám ukládá tuto povinnost, protože musíte být schopni z něčeho půjčku splácet.

Stačí, jste-li podnikatelem

V těchto případech se jedná o podnikatelské úvěry. Mohou si je sjednávat tedy pouze firmy a podnikatelé. Do té skupiny patří také OSVČ. Podnikatelské úvěry jsou velice rychle vyřízené, což je jedna z jejich předností. Schválení trvá pouze 24 hodin a peníze na svém účtu budete mít během jednoho dne. Nemusíte ani složitě dokládat daňové přiznání nebo jiné dokumenty. Nemusíte chodit na tisíc schůzek, vše se dá vyřídit online. Fotografie nemovitosti se posílají emailem, stejně tak jako ostatní podklady k vyřízení vaší žádosti o úvěr. Rychle vám vše zpracujeme a pošleme předběžný návrh. Stanovení tohoto návrhu je zdarma. Dalším důležitým parametrem je doba splatnosti. Ta se může pohybovat od jednoho roku až po třicet let.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

8°C

Dnes je sobota 26. září 2020

Očekáváme v 5:00 9°C

Celá předpověď