Revoluční elektronické razítko míří na český trh

foto Elektronické razítko COLOP e-mark
Elektronické razítko COLOP e-mark

Praha 4. září 2019 (PROTEXT) - COLOP e-mark je první plně barevné elektronické razítko na světě. Nenechte se ale zmást pojmem razítko, e-mark umí daleko více, než klasická razítka, která znáte z pošty. Vytiskne totiž cokoli, co vás jen napadne, na jakýkoli savý povrch včetně papíru, textilu či dřeva.

COLOP e-mark v sobě spojuje výhody klasického razítka a stolní tiskárny. Od tiskáren se naučil tisknout cokoli a plně barevně, razítka ho zase naučila mobilitě. Jak to funguje? Jednoduše. Propojíte e-mark s aplikací ve vašem smartphonu, tabletu nebo počítači, vyberete otisk, kliknutím odešelete do zařízení a ladným pohybem do strany tisknete.

K tisku e-mark využívá speciálně navrženou inkoustovou cartridge, která je schopná kombinací tří barev vytisknout text či obrázek v jakémkoli odstínu a poradí si i s fotografií. Tím to ale samozřejmě nekončí. Součástí e-marku je i funkce automatického číslování, data a času a dokáže generovat i čárové nebo QR kódy.

Využití najde COLOP e-mark prakticky všude. Skvěle díky němu lze oslovíte pomocí personalizovaného otisku zákazníka či obchodního partnera, poznačíte zásilky logem firmy, natisknete stuhy a mnoho dalšího. Pomoct dokáže i v kanceláři, kde nahradí všechna doposud používaná razítka.

K navržení otisků sice potřebujete aplikaci, ale COLOP e-mark funguje i v režimu offline. Je možné do něj nahrát až čtyři různé otisky, které můžete použít kdykoli. Díky napájení baterií, která vydrží až 4,5 hodiny ve stálém provozu navíc nepotřebujete ani připojení k elektrické síti.

E-mark je produktem firmy COLOP, která působí na 120 trzích po celém světě a patří ke světové špičce v prodeji a inovaci klasických razítek. Výrobní závody má v rakouském Welsu a jihočeských Borovanech. Celosvětově zaměstnává přes 500 lidí.

Pro více info o produktu navštivte webové stránky COLOP e-mark.

6°C

Dnes je úterý 28. března 2023

Očekáváme v 21:00 0°C

Celá předpověď