Woods vyhledal profesionální pomoc kvůli užívání léků

foto Americký golfista Tiger Woods na snímku z 20. března 2017.

Jupiter (USA) - Slavný golfista Tiger Woods vyhledal profesionální pomoc kvůli užívání léků na bolest a nespavost. Bývalá světová jednička byla koncem května pod vlivem léků za volantem zadržena.

"V současné době dostávám profesionální pomoc, abych dokázal zvládat své užívání léků a způsob, kterým se vyrovnávám s bolestmi zad a poruchou spánku," uvedl na twitteru Woods. "Chci všem poděkovat za úžasnou podporu a pochopení, především fanouškům a hráčům na tour," dodal.

Jednačtyřicetiletého Woodse objevila v ranních hodinách 29. května policejní hlídka spícího za volantem jeho vozu. Slavný Američan nebyl pod vlivem alkoholu, ale jeho stav byl způsobem reakcí na léky na předpis, například vicodinem a xanaxem.

Čtrnáctinásobný vítěz turnajů kategorie major hrál za posledních 22 měsíců golf pouze sporadicky. Podrobil se několika operacím, té zatím poslední v dubnu. V květnu na svém webu uvedl, že se po čtvrtém zákroku cítí nejlépe za poslední léta, čtyři dny nato však přišla jeho řidičská aféra.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Načíst další článek

3°C

Dnes je sobota 17. února 2018

Očekáváme v 23:00 -1°C

Celá předpověď