Vicemistr světa Vadlejch se oženil s vícebojařkou Slaničkovou

foto Oštěpař Jakub Vadlejch, který získal stříbrnou medaili na mistrovství světa v Londýně, se 14. srpna setkal s novináři na pražském Letišti Václava Havla.

Považská Bystrica - Oštěpařský vicemistr světa Jakub Vadlejch se oženil. Dvojnásobný vítěz Diamantové ligy si o víkendu vzal vícebojařku Lucii Slaničkovou. Obřad se odehrál na Slovensku, odkud osmadvacetiletá Slaničková pochází. Fotografie ze svatby na facebooku zveřejnila manažerská stáj Top Athletics, kam Vadlejch patří.

Do stavu manželského stříbrného medailistu z letošního MS v Londýně doprovodil i trenér Jan Železný a další členové jeho silné tréninkové skupiny. Nechyběl mistr světa z roku 2013 Vítězslav Veselý, překvapivý bronzový medailista z Londýna Petr Frydrych ani další účastník letošního MS Jan Jílek.

Na vrcholné úrovni se atletice věnuje také Slaničková. V minulosti závodila na 400 metrů překážek, letos se stala vícebojařkou. Na březnovém halovém mistrovství Evropy skončila devátá v novém slovenském rekordu 4409 bodů, na světový šampionát se nekvalifikovala.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je úterý 21. srpna 2018

Očekáváme v 23:00 22°C

Celá předpověď