V Poděbradech začal festival Barvy léta, ukáže se třeba Xindl X

foto Zleva Marcela Adamusová, Roman Sobotka a Sanela Radovič ze skupiny Pankix, která vystoupila 14. července u jezera v Poděbradech na šestnáctém ročníku hudebního festivalu Barvy léta.

Poděbrady (Nymbursko) - Xindl X, Václav Neckář, Imodium, Vypsaná fixa nebo Tři sestry vystoupí na šestnáctém ročníku dvoudenního festivalu Barvy léta, který začal dnes odpoledne u jezera v Poděbradech na Nymbursku. Na úvod zazpívala pražská indie rocková kapela Pankix.

Při vystoupení úvodní kapely bylo v areálu jen několik málo desítek lidí. V pauze před vystoupením druhé kapely zkropil areál silný déšť, který na začátku vystoupení Balage Bandu ustal.

Na programu prvního dne, který skončí o půlnoci, je ještě vystoupení kapely Horkýže Slíže, Xindla X, Václava Neckáře nebo skupiny Imodium. Návštěvníci mohou do dalšího dne přečkat v přilehlém stanovém městečku, které je zdarma. Již v 18:00 byly v městečku postaveny desítky stanů.

Podle pořadatelů se větší účast očekává až v sobotu, kdy od 12:00 vystoupí Sabina Uxová, VHS, Harlej, SPS, Vypsaná Fixa nebo Tři sestry. Program zakončí kapela Circus Brothers.

Na sobotní program je také dražší vstupné. Na místě stojí vstupenka jen na dnešní den 400 korun, na sobotu 500 korun. Zájemci o vstupné na oba dny zaplatí na místě 700 korun. Vstup do areálu doprovází bezpečností opatření, kdy ochranka prohledává všechna zavazadla.

Letošní ročník festivalu Barvy Léta je již šestnáctým. Kromě hudebního zážitku se mohou návštěvníci těšit i na možnost koupání v blízkém jezeru, na množství stánků, oddechovou zónu s čajovnou, hrací zónu, malování na tělo a další atrakce.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

16°C

Dnes je čtvrtek 26. dubna 2018

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď