Spor pejskařek v Mostě skončil pobodáním jedné z nich

foto Nůž. Pobodání nožem. Krev. Násilí. Ilustrační foto.

Most - Spor dvou žen venčících psy skončil v Mostě pobodáním jedné z nich. Útočnici policie obvinila z pokusu o těžkou újmu na zdraví, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Obě ženy podle policie venčily své psy ve středu ráno v parku. Ani jedno ze zvířat zřejmě nebylo na vodítku. "Mladší žena upozornila druhou, aby si svého psa zajistila, starší jí měla odpovědět to samé. Následně starší paní s pejskem pokračovala dále do parku a mladší šla za ní. Poté k ní měla přistoupit zezadu a blíže nezjištěným předmětem jí způsobila dvě bodnořezné rány," uvedla Světláková.

Zraněné ženě pomohly ženy, které nedaleko upravovaly zeleň, a zavolaly záchranáře a policii. "Sanita zraněnou devětapadesátiletou ženu převezla do nemocnice. Policisté po příjezdu začali okamžitě prohledávat park a přilehlé okolí a podezřelou ženu záhy vypátrali a zadrželi," uvedla mluvčí.

Kriminalisté čtyřiatřicetiletou ženu z Mostu obvinili z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Proč na druhou ženu zaútočila, podle Světlákové kriminalistům neřekla. Podle právní kvalifikace jí hrozí tři roky až 12 let vězení. Stíhaná je na svobodě.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je pátek 20. července 2018

Očekáváme v 21:00 24°C

Celá předpověď