Smrt v centru ruského Belgorodu kolemjdoucí moc nevzrušila

foto Na hlavním náměstí ruského města Belgorod muž vytáhl z kufru auta tělo zavražděného čtyřiatřicetiletého muže a pak se sám pokusil zastřelit.

Moskva - Na hlavním náměstí ruského města Belgorod muž vytáhl z kufru auta tělo zavražděného čtyřiatřicetiletého muže a pak se sám pokusil zastřelit. Kolemjdoucí to moc nevzrušilo a podle záznamu z kamer klidně kráčeli dál, než kohosi napadlo přivolat policii, uvedl server Newsru.com.

Policie byla podle zlých jazyků přivolána asi proto, že pachatel vjel v pravé poledne autem na pěší zónu, napsal Newsru.com. "Nutno dodat, že lidí na náměstí nebylo až tak moc, všichni spěchali za svými záležitostmi a byli poměrně daleko od místa dění," dodal server.

Na místo činu nakonec dorazili i policejní náčelníci a starosta tohoto ruského města se 400.000 obyvateli.

Policie vyšetřuje případ jako vraždu a nezákonné držení zbraně. Podezřelý, těžce zraněný pětašedesátiletý muž, bojuje v nemocnici o život.

"Zvažují se různé hypotézy včetně verze, že pětašedesátiletý muž pracoval u čtyřiatřicetiletého obyvatele Belgorodu. Když zaměstnavatel nesplnil podmínky dohody, došlo ke konfliktu, který přerostl v tragédii," uvedli vyšetřovatelé.

Vražda a následná sebevražda nebývají v Rusku vzácností, uvedl server s tím, že podobné tragédie se nejčastěji odehrávají v rámci rodin. Kupříkladu minulý měsíc ve Volgogradu muž zavraždil ženu, tchýni a pak se před očima čtyřleté dcery zastřelil. V Tule před deseti dny muž zabil manželku, než pak sám spáchal sebevraždu.

msk hej

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

24°C

Dnes je sobota 26. května 2018

Očekáváme v 3:00 13°C

Celá předpověď