Reprezentanti proti Skotsku poprvé oblečou nové venkovní dresy

foto Fotbalová reprezentace má nové dresy určené na zápasy na hřištích soupeřů. Bílou sadu svěřenci Pavla Vrby poprvé oblečou v březnové přípravě se Skoty.

Praha - Česká fotbalová reprezentace dostala pro mistrovství Evropy nové dresy určené primárně na zápasy na hřištích soupeřů. Bílou sadu svěřenci Pavla Vrby poprvé oblečou paradoxně v domácím přípravném utkání se Skotskem (24. března v Praze).

Bílý dres od společnosti Puma si zachovává klasický design. Má modré pruhy na stranách rukávů a šortek i na konci stulpen. Na hrudi je v červené barvě umístěno logo Fotbalové asociace ČR a číslo.

Fotbalová reprezentace má nové dresy určené na zápasy na hřištích soupeřů. Bílou sadu svěřenci Pavla Vrby poprvé oblečou v březnové přípravě se Skoty.

Nová technologie stejně jako u červených dresů pro domácí zápasy "lépe pomáhá udržet optimální tělesnou teplotu, protože mikrokapsle absorbují teplo a v případě potřeby ho uvolňují zpět do pokožky. Speciální pásky pak přiléhají k tělu a poskytují mikroskopické masáže pro efektivnější přísun energie do svalů," uvedl výrobce a FAČR ve společné tiskové zprávě.

Zleva Vladimír Darida, Michal Kadlec, Bořek Dočkal a Pavel Kadeřábek se 9. listopadu v Praze představili v nových dresech české fotbalové reprezentace.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2016 ČTK

Načíst další článek

12°C

Dnes je pátek 28. října 2016

Očekáváme v 9:00 6°C

Celá předpověď